0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
TOTOLINK

TOTOLINK – sprzęt sieciowy w korzystnej cenie

TOTOLINK jest producentem sprzętu sieciowego wyróżniającego się konkurencyjnymi cenami. Oferta obejmuje routery Wi-Fi, adaptery USB, extendery Wi-Fi, anteny oraz przełączniki. Produkty TOTOLINK cechuje prosta konstrukcją połączoną z nowoczesnym designem. Charakteryzują się ponadto wysoką wydajnością. Dostarczane przez TOTOLINK produkty sprawdzają się zarówno w środowiskach biznesowych, jak i podczas użytku domowego. Sprzęt marki TOTOLINK bazuje na nowoczesnych technologiach, które zapewniają stabilne połączenie sieciowe. Z kolei zastosowane komponenty przekładają się na trwałość poszczególnych produktów.

 

Na przestrzeni lat firma systematycznie poszerzała swoją działalność, dostarczając oferowany sprzęt do coraz większej liczby krajów na całym świecie, zyskując zarazem na popularności. Marka cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i partnerów, co związane jest z korzystną ceną produktów oraz ich jakością.

Oferta

Ofertę marki TOTOLINK tworzą m.in. nowoczesne bezprzewodowe routery WiFi wyróżniające się funkcjonalnością, a także pracą bez zakłóceń nawet na długich odległościach, gwarantując stabilne i szybkie połączenie. Asortyment marki obejmują również adaptery zapewniające wysoką prędkość transmisji bezprzewodowej, a także wykazujące zgodność ze standardami IEEE 802.11b, 802.11g i 802.11n.

 

 

Dzięki extenderom TOTOLINK umieszczanym pomiędzy punktem dostępowym, a urządzeniami bezprzewodowymi możliwe jest zwiększenie zasięgu sieci, co konieczne jest najczęściej w przypadku wystąpienia trudnych warunków. Ofertę TOTOLINK dopełniają anteny oraz switche. Anteny dostarczane przez markę wyróżniają się dużym zyskiem energetycznym. Z kolei switche TOTOLINK sprawdzają się w małych oraz średnich biurach. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość i nowoczesny styl połączone z korzystną ceną.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia