0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Toshiba


Napędzanie postępu

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma opracowuje wartościowe technologie przeznaczone do systemów, które są wprost niezbędne ludzkości. 

 

Wspólne tworzenie nowych obszarów działań i wartości

Łącząc różne rzeczy z Internetem, Internet rzeczy (IoT) TOSHIBA otwiera wiele nowych obszarów działalności, w których wykorzystuje się duże ilości gromadzonych danych. Wykraczając poza granice firm, branż i regionów geograficznych tworzy nowe obszary działalności i wartości.

 

Od ponad 140 lat Grupa Toshiba konsekwentnie przyczynia się do ewolucji i postępu społeczeństwa oraz wprowadza ducha przedsięwzięcia w rozwój szerokiej gamy technologii. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia