Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Teltonika – nowoczesne technologie nie muszą być trudne w obsłudze

Teltonika to litewska firma zajmująca się tworzeniem najnowocześniejszych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. wydajne routery. Producent cieszy się renomą głównie w krajach bałtyckich, jednak ze względu na rosnącą popularność, wartość produktów doceniają odbiorcy na całym świecie.

Wiedza i doświadczenie

Producent stawia na jakość, szybkość i wydajność. Ma doświadczenie we współpracy z wieloma branżami, m.in. telekomunikacją, wojskiem, GPS, automotive czy medycyną. Wykorzystana wiedza i umiejętności przydają mu się w oferowaniu produktów wyprzedzających potrzeby wymagających użytkowników.

Rozwój i nowoczesność

Od początku swojej działalności Teltonika skupia się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które ułatwią działanie zróżnicowanych środowisk. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi oferuje routery wyróżniające się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do zapewnianej jakości.

Dlaczego Teltonika?

Nacisk na technologię bezprzewodową, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i prosta w obsłudze sprawił, że rozwiązania producenta stają się coraz popularniejsze. Odpowiada za to również intensywny rozwój IoT (Internet of Things), w który wpisuje się Teltonika.

Rozwiązania

Producent oferuje szereg zaawansowanych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. kompaktowe, ekonomiczne routery wykorzystujące technologię LTE czy 3G. Portfolio uzupełniają akcesoria, m.in. anteny i zasilacze.

Porozmawiaj ze specjalistą

W razie pytań nt. oferty Teltonika, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą szczegóły proponowanych rozwiązań i pomogą wybrać takie, które najlepiej sprawdzi się w danym środowisku. Znajdziesz ich pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-62%
-76%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia