Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


  Teltonika – nowoczesne technologie nie muszą być trudne w obsłudze

  Teltonika to litewska firma zajmująca się tworzeniem najnowocześniejszych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. wydajne routery. Producent cieszy się renomą głównie w krajach bałtyckich, jednak ze względu na rosnącą popularność, wartość produktów doceniają odbiorcy na całym świecie.

  Wiedza i doświadczenie

  Producent stawia na jakość, szybkość i wydajność. Ma doświadczenie we współpracy z wieloma branżami, m.in. telekomunikacją, wojskiem, GPS, automotive czy medycyną. Wykorzystana wiedza i umiejętności przydają mu się w oferowaniu produktów wyprzedzających potrzeby wymagających użytkowników.

  Rozwój i nowoczesność

  Od początku swojej działalności Teltonika skupia się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które ułatwią działanie zróżnicowanych środowisk. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi oferuje routery wyróżniające się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do zapewnianej jakości.

  Dlaczego Teltonika?

  Nacisk na technologię bezprzewodową, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i prosta w obsłudze sprawił, że rozwiązania producenta stają się coraz popularniejsze. Odpowiada za to również intensywny rozwój IoT (Internet of Things), w który wpisuje się Teltonika.

  Rozwiązania

  Producent oferuje szereg zaawansowanych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. kompaktowe, ekonomiczne routery wykorzystujące technologię LTE czy 3G. Portfolio uzupełniają akcesoria, m.in. anteny i zasilacze.

  Porozmawiaj ze specjalistą

  W razie pytań nt. oferty Teltonika, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą szczegóły proponowanych rozwiązań i pomogą wybrać takie, które najlepiej sprawdzi się w danym środowisku. Znajdziesz ich pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

  Aktualne promocje:
  -48%
  Teraz kurs z networkingu za jedyne 68,70 zł netto!
  Promocja trwa do 30.06.2019 r. Kursy Senetic Academy możesz sprawdzić tutaj.

  Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia