0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Teltonika baner - product Teltonika baner - product

Teltonika to litewski lider rynku w zakresie komunikacji bezprzewodowej oraz IoT. Producent stawia na jakość, szybkość i wydajność, oferując kompaktowe, ekonomiczne routery wykorzystujące technologię LTE czy 3G. Portfolio uzupełniają akcesoria, m.in. anteny i zasilacze.

Szukasz rozwiązania dla swojego biznesu?

lub Sprawdź produkty
Skontaktuj się z nami
Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

WYBIERZ ROZWIĄZANIA DLA SWOJEJ FIRMY

Sektor publiczny

Sprzęt firmy Teltonika umożliwia bezawaryjny, zdalny nadzór i sterowanie urządzeniami pomiarowymi, obsługującymi płatności czy monitorującymi miejsca publiczne i imprezy masowe.

Dzięki nowoczesnym antenom LTE i WiFi rozwiązania Teltoniki zapewniają najlepszy możliwy sygnał komórkowy w dowolnej lokalizacji zdalnej i doskonałe pokrycie WiFi dla urządzeń lokalnych. Anteny sprawdzają się zarówno w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu, jak i w miejscach na uboczu, o utrudnionym dostępie oraz rozległej powierzchni.

Teltonika oferuje routery z solidną wodoodporną obudową, zabezpieczającą przed uszkodzeniami oraz niepożądanym dostępem. Kompaktowa konstrukcja, ekonomiczna cena i niezawodność, zapewniająca stabilny sygnał, zwłaszcza w zastosowaniach o znaczeniu strategicznym.

Przemysł

Routery firmy Teltonika są odporne na skrajne warunki pogodowe, wibracje ciężkich maszyn a nawet eksplozje. Zapewniają niezawodną wymianę danych w obszarach trudno dostępnych i o podwyższonym ryzyku.

Teltonika oferuje kompleksowe rozwiązania do prowadzenia zdalnych pomiarów użytkowych oraz detekcji. Szybki, stabilny i niezawodny sprzęt sieciowy litewskiego producenta wspiera też rozbudowane systemy monitoringu przemysłowego w czasie rzeczywistym: kamery z funkcją detekcji czy bramki RFID. Dzięki autorskiemu OS urządzenia łatwo integrują się z systemami branżowymi, również w chmurze.

Urządzenia Teltoniki mają kompaktową konstrukcję i są zabezpieczone przed niepożądanym dostępem. Doskonale sprawdzają się w zakładach produkcyjnych, na placach budowy, w kopalniach czy na platformach wiertniczych.

Biznes

Rozwiązania dla biznesu firmy Teltonika zapewniają podwyższony poziom ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych firmowych w sieci. Dzięki zwiększonej przepustowości świetnie sprawdzają się tam, gdzie wymagana jest niezawodna, stabilna łączność z siecią.

Urządzenia sieciowe Teltoniki wspierają cyfrową współpracę w firmie oraz wykorzystanie IoT. Zapewniają doskonałe pokrycie mocnym sygnałem WiFi bez strat na prędkości transferu. Umożliwiają monitoring sieci w czasie rzeczywistym i tworzenie tuneli VPN dla ochrony serwerów firmowych.

Routery Teltonika umożliwiają zdalne sterowanie i automatyczną kontrolę bezpieczeństwa w wielkopowierzchniowych budynkach biurowych. Łatwo intergrują się z innymi systemami, są proste w obsłudze i estetyczne. Doskonale nadają się zarówno dla małych firm, jak i korporacji, a także obiektów konferencyjnych i hoteli.

Transport

Rozwiązania firmy Teltonika umożliwiają wysokiej jakości łączność sieciową z pojazdami w ruchu. Zapewniają pełną kontrolę i dostęp do internetu wszędzie tam, gdzie transmisja danych jest szczególnie utrudniona: w zatłoczonym mieście, na morzu czy w odludnej okolicy.

Urządzenia sieciowe Teltoniki umożliwiają najlepszą możliwą łączność zdalną w pojazdach w ruchu, również na morzu. Nowoczesne zewnętrzne anteny LTE i WiFi zapewniają wysoką przepustowość sieci i mocny sygnał, co pozwala tworzyć darmowe, mobilne hotspoty, np. w autobusach czy taksówkach.

Z urządzeń Teltoniki korzysta również branża logistyczna. Sprawdzają się one w monitoringu ciężarówek i nawigacji pojazdów w trudnym terenie. Routery litewskiego producenta wspierają także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowników dróg oraz obsługę stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Teltonika


Teltonika – nowoczesne technologie nie muszą być trudne w obsłudze

Teltonika to litewska firma zajmująca się tworzeniem najnowocześniejszych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. wydajne routery. Producent cieszy się renomą głównie w krajach bałtyckich, jednak ze względu na rosnącą popularność, wartość produktów doceniają odbiorcy na całym świecie.

Wiedza i doświadczenie

Producent stawia na jakość, szybkość i wydajność. Ma doświadczenie we współpracy z wieloma branżami, m.in. telekomunikacją, wojskiem, GPS, automotive czy medycyną. Wykorzystana wiedza i umiejętności przydają mu się w oferowaniu produktów wyprzedzających potrzeby wymagających użytkowników.

Rozwój i nowoczesność

Od początku swojej działalności Teltonika skupia się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, które ułatwią działanie zróżnicowanych środowisk. Dzięki konsekwentnemu rozwojowi oferuje routery wyróżniające się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do zapewnianej jakości.

Dlaczego Teltonika?

Nacisk na technologię bezprzewodową, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i prosta w obsłudze sprawił, że rozwiązania producenta stają się coraz popularniejsze. Odpowiada za to również intensywny rozwój IoT (Internet of Things), w który wpisuje się Teltonika.

Rozwiązania

Producent oferuje szereg zaawansowanych rozwiązań, wśród których znajdziemy m.in. kompaktowe, ekonomiczne routery wykorzystujące technologię LTE czy 3G. Portfolio uzupełniają akcesoria, m.in. anteny i zasilacze.

Porozmawiaj ze specjalistą

W razie pytań nt. oferty Teltonika, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą szczegóły proponowanych rozwiązań i pomogą wybrać takie, które najlepiej sprawdzi się w danym środowisku. Znajdziesz ich pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem [email protected]

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia