0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Urządzenia do monitoringu Synology

System monitoringu Surveillance Synology

Synology logo

Surveillance Synology jest systemem sieciowej rejestracji wideo, który dzięki monitoringowi zapewnia bezpieczeństwo domu, biura czy też innego środowiska. System bazuje na oprogramowaniu, które pozwala nie tylko monitorowanie, ale także zarządzanie materiałem wideo. Wszystko to ma na celu pomoc w zabezpieczeniu najważniejszych miejsc w danym obiekcie. Rozwiązania Surveillance Synology są kompatybilne z popularnymi przeglądarkami oraz urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie otoczenia z każdego miejsca i o każdej porze.

Efektywne rozwiązanie sieciowe

Surveillance Synology to łatwe w użyciu, a przy tym ekonomiczne rozwiązania sieciowe. W ofercie Synology znajduje się model VisualStation VS360HD, który wdrożyć można także w trudnych warunkach. Kompaktowe urządzenie do monitoringu umożliwia wyświetlanie obrazu z maksymalnie 36 kamer IP. Oferta Surveillance Synology obejmuje również licencje pozwalające na zainstalowanie dodatkowych kamer.

 

 

Jeśli szukasz niezawodnych i zaawansowanych rozwiązań do monitoringu, to urządzenia Synology są idealnym wyborem dla Ciebie. Wspierane przez solidne serwery NAS, te innowacyjne produkty zapewniają niezrównaną jakość i wydajność.

Serwery NAS Synology to prawdziwa rewolucja w dziedzinie przechowywania danych. Dostępne w różnych konfiguracjach, w tym w formacie Tower, Rack i Slim, są one doskonale przystosowane do różnych potrzeb i wymagań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązania dla małej firmy, czy dużej instytucji, Synology ma odpowiednią opcję dla Ciebie.

Ale to nie wszystko! Oprogramowanie Synology to kolejny powód, dla którego warto się zainteresować tymi produktami. Dzięki zaawansowanym funkcjom i intuicyjnemu interfejsowi, możesz łatwo zarządzać swoim systemem monitoringu i dostosowywać go do swoich indywidualnych potrzeb.

Marka Synology jest znana z niezawodności i innowacyjności. Dzięki ich doświadczeniu, możesz mieć pewność, że produkty Synology spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią Ci spokój ducha. Nie trać czasu i sprawdź ofertę Synology już teraz! Wybierz odpowiedni serwer, dostosuj go do swoich potrzeb, zainstaluj oprogramowanie Synology i ciesz się niezawodnymzaawansowanym systemem monitoringu.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia