0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Akcesoria Synology

Niezawodne akcesoria Synology


Synology logo

Ofertę marki Synology uzupełniają akcesoria. Produkty wykonane są z wysokiej jakości komponentów, co przekłada się na niezawodność. Marka Synology stawia na innowacyjne rozwiązania, które stosowane są we wszystkich proponowanych sprzętach. Akcesoria Synology są również przyjazne środowisku. Ich funkcjonalność sprawia, że cieszą się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników, spełniając przy tym findywidualne potrzeby oraz wymagania.

Oferta akcesoriów Synology

Wśród akcesoriów Synology znajdują się między innymi karty sieciowe E10G15-F1, które dedykowane są serwerom NAS Synology XS+/XS. Oferowane rozwiązanie jest nie tylko korzystne cenowo, ale przede wszystkim zapewnia szybką transmisję danych, przekłada się to na zwiększenie elastyczności, a takżeszybkości dostępu do danych umieszczonych na serwerach NAS. Uzupełnieniem akcesoriów Synology są również szyny serwera rack umożliwiające bezpieczną instalację stacji RackStation w stelażach.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia