Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas

Synology - dostawca nowoczesnych rozwiązań NAS


Synology logoSynology jest dostawcą rozwiązań Network Attached Storage, oferuje urządzenia NAS zarówno do zastosowań domowych, jak i  dla przedsiębiorstw. Produkty Synology są wydajne, a przy tym niezawodne i przyjazne dla środowiska serwerów NAS.

Firma założona została w 2000 roku na Tajwanie. Na przestrzeni lat otwarte zostały biura Synology w kolejnych krajach. W tym czasie oferowane przez Synology serwery Synology DiskStation i RackStation uzyskały certyfikat VMware Ready z pełną obsługą vSphere 5, a także certyfikat zgodności z systemem Windows Server 2012, co pozwala firmom na zwiększenie wydajności IT, a ponadto rozwinięcie środowiska wirtualizacji.

Wizja

Synology dostarcza swoim klientom wygodne i zarazem ekonomiczne rozwiązania, zapewniając przy tym duże możliwości wyboru. Filary firmy opierają się na technikach „5S” – przechowywanie, synchronizacja, udostępnianie, bezpieczeństwo i obsługa, które znajdują swoje odzwierciedlenie zarówno w produktach, funkcjach, jak i kierunkach, w jakich podąża Synology.

Innowacyjne rozwiązania

Marka Synology, wykorzystując innowacyjne rozwiązania jako kluczowy element, opracowuje rozwiązania NAS pozwalające na łatwe i wydajne zarządzanie ciągle powiększającą się ilością danych. Poszczególne produkty Synology są połączeniem dostępności chmury publicznej i bezpieczeństwa chmury prywatnej. Wraz z platformą internetową, serwery NAS stają się wielofunkcyjnymi urządzeniami, które wykorzystywane mogą być do różnego rodzaju zastosowań. Rozwiązania Synology służą do centralizacji pamięci masowej, łatwego wykonywania kopii zapasowych danych, a ponadto udostępniania i synchronizacji plików pomiędzy platformami i uzyskiwania dostępu do danych, używając do tego urządzeń przenośnych.

Oferta

Oferta produktów Synology obejmuje rozwiązania, które spełniają rosnące wymagania małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz domowych użytkowników. Poszczególne produkty charakteryzują się długim działaniem systemu, skalowalnością, a także inteligentnym zarządzeniem energią.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-76%
-12%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia