Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


  Symantec logo

  Wśród produktów, które cieszą się największym uznaniem klientów biznesowych są niezawodne aplikacje z rodziny Backup and Recovery, oprogramowanie niezbędne w przemyślanej strategii ochrony danych i przygotowania firmy na sytuacje kryzysowe.

   

  Backup Exec to narzędzie, które dostarcza solidne, funkcjonalne i elastyczne rozwiązania z zakresu tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, które pozwolą Ci zabezpieczyć całą infrastrukturę informacyjną – zarówno w środowisku wirtualnym jak i fizycznym.

   

  Dedykowanym do zabezpieczenia wirtualnych sieci oprogramowaniem typu backup and recovery jest aplikacja Backup Exec V-Ray Edition. Pozwala ona na drastyczne zmniejszenie czasu potrzebnego do przywrócenia działania systemu i dostępu do danych po wystąpieniu awarii; obsługuje dowolną liczbę maszyn wirtualnych.

   

  Z myślą o małych firmach, które nie potrzebują pełni mocy najbardziej rozbudowanych wersji oprogramowania Backup Exec firma Symantec przygotowała atrakcyjną cenowo, a przy tym w pełni funkcjonalną edycję Backup Exec Small Business, dzięki której każde przedsiębiorstwo może niewielkim kosztem wdrożyć politykę ochrony danych.

  Aktualne promocje:
  Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
  Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia