Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas


Symantec logoTo firma założona w latach 80-tych, która szczególnie skupia się na oprogramowaniu komputerowym w dziedzinie bezpieczeństwa i zarządzania danych. To międzynarodowe przedsiębiorstwo swoją karierę w branży IT rozpoczynało od stworzenia edytora tekstów i bazy danych Q&A, by w późniejszych czasach przewinąć się przez pakiety narzędzi deweloperskich, kończąc ostatecznie na pakietach oprogramowania antywirusowego i narzędziowego pod wspólną nazwą Norton.

 

Symantec to wiodąca firmą na rynku oprogramowania ochrony komunikacji sieciowej, komunikatorów internetowych, sprawdzania treści, archiwizacji wiadomości, zgodności prawnej, a także programów antywirusowych oraz antyspamowych.

 

Znany produktami marki są takie pakiety oprogramowania jak Backup Exec, Endpoint Protection czy System Recovery.

 

Backup Exec to program, który umożliwia skuteczną archiwizację danych w prostym modelu dysk-dysk-taśma. Aplikacja daje możliwość ochrony danych na serwerach plików, serwerach SQL Server oraz Microsoft Exchange. Dzięki wykorzystaniu technologii Granual Recovery Technology (technologia szczegółowego przywracania danych) umożliwia szybkie i bezproblemowe odzyskanie danych po takie elementy jak indywidualne wiadomości e-mail czy poszczególne atrybuty i właściwości użytkowników.

 

Endpoint Protection to zintegrowane rozwiązanie dla zastosowania bezpieczeństwa danych w przedsiębiorstwach. Połączenie funkcjonalności oprogramowania antywirusowego z narzędziami kontroli aplikacji oraz zapory sieciowej sprawia, że staje się ono w pełni użytecznym agentem ochrony kierowanym za pomocą pojedynczej konsoli zarządzającej.

 

System Recovery natomiast to oprogramowanie do przywracania systemu Windows, które współpracuje z innymi rozwiązaniami do zabezpieczeń i zarządzania firmy Symantec. Program pozwala na zautomatyzowanie zarządzania rozproszonymi systemami backupów, a także daje możliwość przywrócenia danych w przypadku uszkodzenia serwera bądź komputera. Przy użyciu oprogramowania administratorzy mają możliwość automatycznego kopiowania punktów przywrócenia systemu na zdalne serwery FTP.

 

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-48%
-77%
-20%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia