Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Symantec logoTo firma założona w latach 80-tych, która szczególnie skupia się na oprogramowaniu komputerowym w dziedzinie bezpieczeństwa i zarządzania danych. To międzynarodowe przedsiębiorstwo swoją karierę w branży IT rozpoczynało od stworzenia edytora tekstów i bazy danych Q&A, by w późniejszych czasach przewinąć się przez pakiety narzędzi deweloperskich, kończąc ostatecznie na pakietach oprogramowania antywirusowego i narzędziowego pod wspólną nazwą Norton.

 

Symantec to wiodąca firmą na rynku oprogramowania ochrony komunikacji sieciowej, komunikatorów internetowych, sprawdzania treści, archiwizacji wiadomości, zgodności prawnej, a także programów antywirusowych oraz antyspamowych.

 

Znany produktami marki są takie pakiety oprogramowania jak Backup Exec, Endpoint Protection czy System Recovery.

 

Backup Exec to program, który umożliwia skuteczną archiwizację danych w prostym modelu dysk-dysk-taśma. Aplikacja daje możliwość ochrony danych na serwerach plików, serwerach SQL Server oraz Microsoft Exchange. Dzięki wykorzystaniu technologii Granual Recovery Technology (technologia szczegółowego przywracania danych) umożliwia szybkie i bezproblemowe odzyskanie danych po takie elementy jak indywidualne wiadomości e-mail czy poszczególne atrybuty i właściwości użytkowników.

 

Endpoint Protection to zintegrowane rozwiązanie dla zastosowania bezpieczeństwa danych w przedsiębiorstwach. Połączenie funkcjonalności oprogramowania antywirusowego z narzędziami kontroli aplikacji oraz zapory sieciowej sprawia, że staje się ono w pełni użytecznym agentem ochrony kierowanym za pomocą pojedynczej konsoli zarządzającej.

 

System Recovery natomiast to oprogramowanie do przywracania systemu Windows, które współpracuje z innymi rozwiązaniami do zabezpieczeń i zarządzania firmy Symantec. Program pozwala na zautomatyzowanie zarządzania rozproszonymi systemami backupów, a także daje możliwość przywrócenia danych w przypadku uszkodzenia serwera bądź komputera. Przy użyciu oprogramowania administratorzy mają możliwość automatycznego kopiowania punktów przywrócenia systemu na zdalne serwery FTP.

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-28%
-1%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia