Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas

Supermicro SuperServer – niezawodna platforma


Wśród produktów Supermicro znajdują się rozwiązania SuperServer proponujące użytkownikom liczne korzyści. SuperServer Supermicro to przede wszystkim największy wybór serwerów wysokiej klasy oferujących maksymalną wydajność. Urządzenia charakteryzują się wysokim współczynnikiem ceny do jakości. Dzięki funkcjonalności znalazły się w gronie lidera w swojej dziedzinie. Platrofrmy SuperServer sprawdzającą się klastrach korporacyjnych komputerów oraz baz danych, a także w aplikacjach o krytycznym znaczeniu dla biznesu i serwerów front-end.

Jakość najwyżej klasy

Urządzenia należące do kategorii SuperServer bazują na innowacyjnych rozwiązaniach, a także najwyższej klasy komponentach. Supermicro to wyjątkowa linia produktów zapewniająca wysoki poziom jakości. W ofercie Supermicro SuperServer znajdują się modele 1U typu RACK, 2U typu RACK, 3U typu RACK, Tower/4U, 5U typu RACK oraz Mid-Tower/Mini-Tower, które wykorzystują nowoczesne technologie, dzięki czemu są niezawodne, spełniają ponadto potrzeby najbardziej wymagających odbiorców.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-13%
-67%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia