Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Płyty główne Supermicro

  Płyty główne Supermicro – rozwiązania o najwyższym standardzie


  Szeroką ofertę najwyższej jakości produktów Supermicro uzupełniają płyty główne. Charakteryzują się wysokim standardem, wydajnością, a także solidnym wykonaniem, co w połączeniu z innowacyjnymi technologiami czyni je niezawodnymi. Również dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, płyty główne Supermicro uznane zostały za lidera na rynku high-endowych płyt głównych dedykowanych wysokowydajnym stacjom roboczym i serwerom.

  Zgodnie z indywidualnymi potrzebami

  Płyty główne marki Supermicro są rozwiązaniami zaawansowanymi pod względem technologicznym. Wyróżnia je wydajność, a także zachowanie stosunku ceny do jakości. Proponowane modele znajdują swoje zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach. Szeroki wybór sprawia, że znaleźć można produkt, który spełnia wszelkie indywidualne potrzeby oraz wymagania użytkowników. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia