Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Płyty główne Supermicro – rozwiązania o najwyższym standardzie


Szeroką ofertę najwyższej jakości produktów Supermicro uzupełniają płyty główne. Charakteryzują się wysokim standardem, wydajnością, a także solidnym wykonaniem, co w połączeniu z innowacyjnymi technologiami czyni je niezawodnymi. Również dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, płyty główne Supermicro uznane zostały za lidera na rynku high-endowych płyt głównych dedykowanych wysokowydajnym stacjom roboczym i serwerom.

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami

Płyty główne marki Supermicro są rozwiązaniami zaawansowanymi pod względem technologicznym. Wyróżnia je wydajność, a także zachowanie stosunku ceny do jakości. Proponowane modele znajdują swoje zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach. Szeroki wybór sprawia, że znaleźć można produkt, który spełnia wszelkie indywidualne potrzeby oraz wymagania użytkowników. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Aktualne promocje:
-48%
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia