OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Obudowy Supermicro

Obudowy Supermicro – doskonała jakość i wydajność

Wśród cieszących się rosnącą popularnością produktów Supermicro znajdują się obudowy charakteryzują się wykonaniem z trwałych oraz solidnych komponentów, co przekłada się między innymi na jakość. Obudowy Supermicro wyróżniają się pod względem konstrukcji, gdzie zastosowane zostały nowoczesne technologie. Zapewniają wyjątkową wydajność pracy. Sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych środowiskach. Proponowane rozwiązania są funkcjonalne, a przy tym dają wiele możliwości.

Elastyczność, skalowalność, niezawodność

Dzięki szerokiej ofercie, spośród różnego rodzaju modeli, wybrać można obudowę Supermicro, która spełni wszelkie oczekiwania użytkowników. Dostępne są rozwiązania typu Tower, Mini-Tower, Rack 1U, 2U, 3U, a także 4U. Każdy z produktów to najwyższa jakość, a ponadto duża elastyczność, skalowalność oraz niezawodność. Obudowy Supermicro to także bezpieczne i bezawaryjne systemy wentylacyjne. Poszczególne sprzęty wyposażone są w wysokowydajne zasilacze o zróżnicowanej mocy.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia