Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Obudowy Supermicro

  Obudowy Supermicro – doskonała jakość i wydajność


  Wśród cieszących się rosnącą popularnością produktów Supermicro znajdują się obudowy charakteryzują się wykonaniem z trwałych oraz solidnych komponentów, co przekłada się między innymi na jakość. Obudowy Supermicro wyróżniają się pod względem konstrukcji, gdzie zastosowane zostały nowoczesne technologie. Zapewniają wyjątkową wydajność pracy. Sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych środowiskach. Proponowane rozwiązania są funkcjonalne, a przy tym dają wiele możliwości.

  Elastyczność, skalowalność, niezawodność

  Dzięki szerokiej ofercie, spośród różnego rodzaju modeli, wybrać można obudowę Supermicro, która spełni wszelkie oczekiwania użytkowników. Dostępne są rozwiązania typu Tower, Mini-Tower, Rack 1U, 2U, 3U, a także 4U. Każdy z produktów to najwyższa jakość, a ponadto duża elastyczność, skalowalność oraz niezawodność. Obudowy Supermicro to także bezpieczne i bezawaryjne systemy wentylacyjne. Poszczególne sprzęty wyposażone są w wysokowydajne zasilacze o zróżnicowanej mocy.

  Aktualne promocje:
  -16%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia