0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Supermicro

Supermicro - firma z doświadczeniem

Supermicro jest światowym liderem w obszarze wysokiej jakości serwerów. To także wiodący dostawca całościowych, ekologicznych rozwiązań dla centrów danych, chmur obliczeniowych, przedsiębiorstw IT, Hadoop/Big Data oraz systemów wbudowanych. Marka Supermicro oferuje szeroką gamę produktów między innymi serwery, płyty główne czy obudowy.

Innowacyjne rozwiązania

Wśród innowacji wykorzystywanych przez markę Supermicro znajduje się architektura Twin, FatTwin, SuperServer, SuperBlade, MicroCloud, Super Storage Bridge Bay (SBB), Double-Sided Storage, Battery Backup Power (BBP), Universal I/O (UIO) WIO, UltraServers. Są to technologie zapewniające wysoką wydajność, jak również efektywność oraz niezawodność. Produkty Supermicro charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także elastycznością. Są ponadto łatwe do wdrożenia, skalowalne oraz niezawodne. Wyróżniają się zastosowaniem energooszczędnych technologii, co przekłada się między innymi na niższe koszty związane z eksploatacją. Supermicro proponuje rozwiązania o konfiguracji, która sprosta najbardziej rygorystycznym wymaganiom.

Zgodnie z oczekiwaniami

Proponowane przez Supermicro produkty wyróżniają się najwyższą jakością, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Znajdujące się w ofercie producenta serwery, podobnie jak inne produkty, to urządzenia najwyższej klasy, zachowujące stosunek jakości i trwałości do ceny. Oferta producenta na przestrzeni lat, począwszy od roku założenia firmy, poszerzana jest o innowacyjne, a przy tym zaawansowane rozwiązania tworzone przez zespół doświadczonych ekspertów.

Zielona marka

Istniejąca od 1993 roku firma ma swoją siedzibę w San Jose w Kalifornii. Marka skupia się wokół rozwiązań ekologicznych. Supermicro proponuje najbardziej energooszczędne, a także przyjazne środowisku produkty. Dzięki ich produktom możliwe jest zbudowanie w pełni energooszczędnych rozwiązań.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia