Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

Supermicro - firma z doświadczeniem


Supermicro jest światowym liderem w obszarze wysokiej jakości serwerów. To także wiodący dostawca całościowych, ekologicznych rozwiązań dla centrów danych, chmur obliczeniowych, przedsiębiorstw IT, Hadoop/Big Data oraz systemów wbudowanych. Marka Supermicro oferuje szeroką gamę produktów między innymi serwery, płyty główne czy obudowy.

Innowacyjne rozwiązania

Wśród innowacji wykorzystywanych przez markę Supermicro znajduje się architektura Twin, FatTwin, SuperServer, SuperBlade, MicroCloud, Super Storage Bridge Bay (SBB), Double-Sided Storage, Battery Backup Power (BBP), Universal I/O (UIO) WIO, UltraServers. Są to technologie zapewniające wysoką wydajność, jak również efektywność oraz niezawodność. Produkty Supermicro charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także elastycznością. Są ponadto łatwe do wdrożenia, skalowalne oraz niezawodne. Wyróżniają się zastosowaniem energooszczędnych technologii, co przekłada się między innymi na niższe koszty związane z eksploatacją. Supermicro proponuje rozwiązania o konfiguracji, która sprosta najbardziej rygorystycznym wymaganiom.

Zgodnie z oczekiwaniami

Proponowane przez Supermicro produkty wyróżniają się najwyższą jakością, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników. Znajdujące się w ofercie producenta serwery, podobnie jak inne produkty, to urządzenia najwyższej klasy, zachowujące stosunek jakości i trwałości do ceny. Oferta producenta na przestrzeni lat, począwszy od roku założenia firmy, poszerzana jest o innowacyjne, a przy tym zaawansowane rozwiązania tworzone przez zespół doświadczonych ekspertów.

Zielona marka

Istniejąca od 1993 roku firma ma swoją siedzibę w San Jose w Kalifornii. Marka skupia się wokół rozwiązań ekologicznych. Supermicro proponuje najbardziej energooszczędne, a także przyjazne środowisku produkty. Dzięki ich produktom możliwe jest zbudowanie w pełni energooszczędnych rozwiązań.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-16%
-31%
-13%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia