OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Zakup licencji to dopiero początek sukcesu, bo wirtualne środowiska i systemy operacyjne mogą zaskoczyć swoją architekturą.

Kompleksowa obsługa wdrożenia oprogramowania to oszczędność czasu, a przy tym doskonała alternatywa dla firm, które nie mają własnego działu IT. To gwarancja spersonalizowanej konfiguracji, ściśle dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Ty zajmij się rozwojem swojego biznesu, a my szybko i sprawnie wdrożymy oprogramowanie w Twojej firmie oraz przekażemy Ci wiedzę, jak z niego korzystać. Naszą pracę zaczynamy już na etapie konsultacji dotyczącej wyboru oprogramowania i towarzyszymy Ci w podróży przez pełen proces uruchomienia systemu.
Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, żeby rozwijać swoją firmę, dzięki profesjonalnie wdrożonym, nowoczesnym systemom IT.

Baner Veeam Baner VMware Baner Microsoft

Jak pracujemy dla Twojego sukcesu?

Kompleksowo

Dajemy Ci kompleksową usługę: w jednym miejscu możesz zamówić oprogramowanie, wdrożenie i spersonalizowaną konfigurację, nie musisz szukać innych podwykonawców. Od początku do końca jesteśmy z Tobą, czuwamy nad Twoim zamówieniem, finalizując zadanie dopiero wtedy, kiedy mamy pewność, że wszystko działa jak należy.

Z myślą o twoich potrzebach

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Bazując na Twoich potrzebach i oczekiwaniach, pomagamy wybrać najlepszą wersję oprogramowania. Klient sam kreuje swoją infrastrukurę IT, a my implementujemy wszystkie potrzeby w jeden sprawnie działający system. Zakres konfiguracji ustalamy indywidualnie, w zależności od wymagań i funkcjonalności niezbędnych dla konkretnej firmy.

Profesjonalnie

Mamy duże doświadczenie, niezbędne know how i umiejętności, żeby wykonać usługę sprawnie i efektywnie. To ponad 12 lat obecności na rynku i zdobywania kompetencji. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy najwyższe statusy u trzech wiodących producentów oprogramowania. W 2021 roku zyskaliśmy tytuł Partnera Roku Firmy Microsoft. Jesteśmy platynowym Partnerem Veeam i Principal Partner Vmware.

Elastycznie

Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie różne pakiety usług, dzięki czemu możesz wybrać zakres naszej współpracy dopasowany do indywidualnych wymagań. Potrzebujesz samego wdrożenia, a może przydałoby się także szkolenie i dokumentacja? Nasz zespół elastycznie dostosuje się do Twoich oczekiwań. Jeśli Twoje potrzeby są większe, skontaktuj się z nami - przygotujemy indywidualną wycenę.

Usługi wdrożenia i konfiguracji Microsoft

Usługi Microsoft

Microsoft 365 to system zaprojektowany, aby pomóc firmom osiągnąć więcej dzięki innowacyjnym aplikacjom Office, inteligentnym usługom w chmurze i światowej klasy zabezpieczeniom.

Sprawdź usługi Microsoft
Usługi wdrożenia i konfiguracji Veeam

Usługi Veeam

Dostawca rozwiązań do utrzymywania ciągłości biznesowej, pozwalających przedsiębiorstwom na nieustanną pracę przez cały rok – codziennie, 24 godziny na dobę.

Sprawdź usługi Veeam
Usługi wdrożenia i konfiguracji VMware

Usługi VMware

Producent oprogramowania do wirtualizacji. Jako wiodący producent umożliwia szybszy rozwój poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu IT oraz usprawnienie operacji informatycznych.

Sprawdź usługi VMware

Opinie naszych klientów

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia