Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Snom


  snom Logo

  Snom to niemiecka firma, której działalność skupia się głównie wokół  rozwoju i produkowania rozwiązań bazujących na technologii VoIP (Voice-over-IP), czyli m.in. na telefonach opartych na otwartym standardzie dla komunikacji wewnątrz przedsiębiorstw. Producent znany jest m.in. z oferowania wysokiej jakości produktów z szerokimi możliwościami konfiguracji i dostosowania do potrzeb użytkownika oraz opłacalnych, ekonomicznych rozwiązań biznesowych. Zdobyte doświadczenie przekłada się na wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodne, wydajne działanie.

  Proponowane modele są odpowiednie dla większości środowisk biznesowych. Sprawdzają się zarówno w niewielkich biurach domowych, jak i w małych czy średnich przedsiębiorstwach oraz rozbudowanych korporacjach. Rozwiązania producenta trafiają do firm na całym świecie, łamiąc bariery komunikacyjne i ułatwiając pracę.

  Pamiętając o tym, że to ludzki głos wciąż pozostaje w centrum komunikacji i jest najważniejszym elementem ujednoliconych rozwiązań, Snom, jako pionier w tej dziedzinie rozumie współczesne potrzeby, oferując urządzenia działające na wielu platformach, które stały się częścią naszego codziennego życia. Doskonała jakość i interoperacyjność to gwarancja sprawnej, skutecznej pracy. W trosce o zgodność z najwyższymi wymogami produkty poddano rygorystycznym testom. Urządzenia mogą współpracować z kompatybilnymi centralami IP-PBX, umożliwiając klientom szeroki wybór systemów komunikacyjnych.

  Historia firmy sięga 1996 roku i placówki w Berlinie, gdzie rozpoczęto produkcję pierwszych telefonów z serii Snom 100, opartych na protokole H.323. Wprowadzenie protokołu SIP umożliwiło jej szybszy rozwój i ekspansję na rynki zagraniczne.

  W naszej ofercie proponujemy m.in. wysokiej jakości produkty z serii 300, 700 oraz 800, a także zestaw akcesoriów. Zadbaliśmy o to, by przedstawić Państwu najkorzystniejsze warunki cenowe. W przypadku ewentualnych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przybliżą szczegóły oferty. Specyfikacje dostępne są przy każdym z modeli.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia