OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Globalny Partner Technologii

Rozwiązania IT, których potrzebujesz, doświadczenie i wiedza, jakich oczekujesz.
CEO
,,We support companies around the world with the best-in-class products and services, while challenging ourselves to always deliver more than expected.”
CEO
Marcin Białożyt
CEO, Senetic
O firmie Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Od 11 lat wspieramy naszych klientów oferując im rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.
Skontaktuj się z nami Senetic SA ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska +48 32 420 92 00 [email protected]
Działamy we wszystkich branżach i sektorach gospodarki. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób usprawniamy funkcjonowanie IT w organizacjach.
Chmura Sprzęt IT Oprogramowanie
Outsourcing IT Edukacja
Znajdziesz nas na wszystkich kontynentach. Zobacz, gdzie już jesteśmy i jak rozwijamy się jako dostawca rozwiązań IT.
Ludzie z pasją to podstawa każdej firmy. Poznaj ludzi, którzy tworzą Senetic i każdego dnia dbają o naszych klientów.
Blog Tu znajdziesz najświeższe informacje z życia Senetic i przeczytasz o nowościach na globalnym rynku sprzętu IT i oprogramowania.
Pracuj z nami Łączy nas chęć rozwoju, a osiąganie wspólnych celów daje nam poczucie satysfakcji. Dołącz do nas!
Poznaj nas bliżej Specjalizujemy się w dostarczaniu usług chmurowych Microsoft dla biznesu: Office 365, Azure oraz SharePoint. Jesteśmy również wiodącym dostawcą najwyższej klasy urządzeń sieciowych, serwerowych, oprogramowania i sprzętu IT dla małych i średnich firm. Ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia umożliwia nam sprawne zaspokajanie potrzeb klientów na całym świecie. Naszym założeniem jest podążanie za najnowszymi trendami w branży i poszerzanie oferty produktowej, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
1
Odkryj możliwości Mamy bogatą ofertę sprzętu i oprogramowania najpopularniejszych marek. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.
2
Porozmawiaj z ekspertami Pomagamy wybrać narzędzia optymalne dla Twojej firmy. Wykorzystaj doświadczenie naszych konsultantów.
3
Podnieś kompetencje Szkolimy z różnych obszarów IT, zarówno stacjonarnie, jak i on-line. Ucz się z nami i rozwijaj skrzydła w biznesie.
4
Zaufaj doświadczeniu Kompleksowo dbamy o infrastrukturę IT w firmach i prowadzimy audyty bezpieczeństwa. Przekonaj się, że warto nam zaufać.
5
Osiągnij cel Od 2009 r. dostarczamy kompleksowe rozwiązania IT, które wspierają rozwój biznesu w każdym obszarze. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Współpraca z Senetic to:
Tysiące produktów dostępnych od ręki dzięki rozbudowanej sieci globalnej dystrybucji
Zamówienia specjalne i niszowe realizowane następnego dnia roboczego dzięki sprawnie działającej siatce logistycznej
Kompleksowa obsługa projektów informatycznych, od konsultingu i audytu po utrzymanie infrastruktury
Eksperckie wsparcie i szkolenia w zakresie sprzętu, oprogramowania i bezpieczeństwa IT, oparte na wieloletnim doświadczeniu
Nasza historia Senetic powstał w 2009 roku w Polsce, od samego początku dążąc do międzynarodowej ekspansji. Pierwszy zagraniczny oddział otworzyliśmy w 2010 roku, w Wielkiej Brytanii, a w kolejnych latach systematycznie poszerzaliśmy obszar działania o kolejne kraje. Obecnie mamy 27 spółek na całym świecie i prowadzimy sprzedaż w 151 krajach.
Our Team
11 lat doświadczenia w branży
27 spółek na świecie
151 kraje, gdzie prowadzimy sprzedaż
2 mln klientów rocznie
Ciągle wzrastająca wiedza i doświadczenie umożliwiają nam trafne określanie potrzeb klientów na lokalnych rynkach i dostarczanie im oczekiwanych produktów i usług. Ofertę budujemy w oparciu o aktualne trendy w rozwoju nowych technologii oraz zmiany, jakie niosą one dla świata i społeczeństwa. Każdego roku małe i średnie firmy z całego świata dołączają do społeczności naszych stałych klientów. Wzrastająca sprzedaż odzwierciedla zaufanie, jakim nasi klienci darzą nas jako dostawcę IT. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rozwój i cyfryzację MŚP na wszystkich kontynentach.
2009
Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image Slider Image
Produkty i usługi
Chmura
Sprzęt IT
Oprogramowanie
Outsourcing IT
Edukacja
Rozwiązania chmurowe zwiększające wydajność
Our Products
Senetic wspiera biznes dostarczając oprogramowanie oraz know-how pozwalające radykalnie usprawnić codzienną pracę, zwiększyć wydajność i zyskać wymierne korzyści finansowe.
Korzyści dla użytkowników Działanie bez przestojów Intuicyjne narzędzia pracy Efektywna współpraca
Korzyści dla IT Kompleksowe podejście Ekspercka wiedza Szkolenia
Korzyści dla zarządu Elastyczne plany licencyjne Doświadczeni konsultanci Zwiększone bezpieczeństwo
Niezawodny sprzęt IT
Our Products
Jako jeden z największych partnerów renomowanych producentów sprzętu, Senetic oferuje szeroki wybór niezawodnych produktów w konkurencyjnej cenie. Nasi eksperci służą pomocą w procesie wyboru rozwiązania, zgodnie z najnowszymi trendami i potrzebami biznesowymi.
Korzyści dla użytkowników Niezawodność Łatwość obsługi Nowoczesny design
Korzyści dla IT Technologia najwyższej klasy Profesjonalne doradztwo Różnorodność modeli
Korzyści dla zarządu Oszczędność Kompleksowe podejście Profesjonalne doradztwo
Rozwiązania on-prem wspierające dynamiczne działanie firmy
Our Products
Senetic oferuje szereg rozwiązań informatycznych renomowanych dostawców, zapewniających płynność i swobodę w realizacji codziennych zadań.
Korzyści dla użytkowników Dostępność 24/7 Dostawa w czasie rzeczywistym Niezawodność
Korzyści dla IT Najwyższej klasy rozwiązania Doradztwo i pomoc techniczna Najnowsze wydania
Korzyści dla zarządu Oszczędność Profesjonalne doradztwo Bezpieczeństwo firmy
Outsourcing IT zwiększający elastyczność biznesową
Our Products
Integracja systemów i codzienne utrzymanie infrastruktury wymagają specjalistycznej wiedzy. Senetic przeprowadzi Twoją firmę przez ten proces bezbłędnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Korzyści dla użytkowników Łatwy dostęp do wsparcia (I i II linii) Zdalne i fizyczne wsparcie IT Optymalizacja procesów pod kątem używalności
Korzyści dla IT Dostęp do najnowszych technologii i fachowej wiedzy Proof of Concept i referencje na życzenie Stacjonarny zespół doświadczonych inżynierów
Korzyści dla zarządu Niższe koszty Minimalizacja ryzyka, transparentność w zarządzaniu Ciągłość działania
Wiedza wspierająca budowanie umiejętności
Our Products
Senetic Academy to platforma edukacyjna oferująca aktualny know-how z różnych obszarów IT oraz profesjonalne szkolenia z zakresu oprogramowania i sprzętu IT.
Z Senetic Academy skorzystają: Administratorzy Zaawansowani użytkownicy Konsultanci
Senetic Academy oferuje: Praktyczne podejście Wygodną formę Dożywotnią ważność rejestracji
Senetic Academy umożliwia: Dostęp do najnowszego know-how Skorzystanie z porad profesjonalistów Budowanie marki osobistej
Nasz zespół W skład naszego międzynarodowego zespołu wchodzi prawie 200 osób. Są to prawdziwi pasjonaci i eksperci w swoim fachu; specjaliści ds. rozwiązań sieciowych i serwerowych, oprogramowania i sprzętu komputerowego, a także osoby reprezentujące inne specjalizacje. Poznaj bliżej naszą kadrę kierowniczą:
 • Marcin
  Marcin Białożyt CEO
  Senetic jest zwieńczeniem jego wieloletniej pasji do IT, choć wcześniej był związany zawodowo z branżą nieruchomości. Na co dzień odpowiada za całokształt rozwoju firmy wyznaczając jej nowe cele i kierunki rozwoju. Gdy czas pozwala, chętnie podejmuje zadania stricte techniczne takie jak programowanie czy konfiguracja. Prywatnie jest zapalonym żeglarzem, a od kilku lat interesuje się lotnictwem.
 • Lukasz
  Łukasz Bojar Vice President Sales & Marketing
  W Senetic od 2014 r., odpowiada za tworzenie wizji oraz strategii sprzedażowej firmy. Jego zawodową ambicją jest zdobywanie nowych rynków sprzedaży na całym świecie. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu, rozwoju biznesu i sprzedaży zdobyte nie tylko w branży IT. Swoją wiedzą dzieli się jako prelegent na konferencjach branżowych. W wolnych chwilach rozładowuje stres na siłowni lub biegając po parku, odkrywając nowe gatunki muzyczne.
 • Malgorzata
  Małgorzata Schatton Vice President Finance & Accounting
  Dołączyła do Senetic w 2015 r. Z wykształcenia ekonomistka, posiada bogate doświadczenie i szeroką wiedzę w dziedzinie controllingu finansowego i wewnętrznego, controllingu projektów i analiz finansowych. Odpowiada za zarządzanie finansami, kształtowanie oraz realizację strategii finansowej firmy. W wolnym czasie lubi czytać książki kryminalne i podróżować.
 • Aneta
  Aneta Białożyt HR Business Partner
  Z Senetic związana od 2012 roku, kiedy to firmie pracowało zaledwie 20 osób. To tutaj rozpoczęła się jej przygoda z HR, która przerodziła się w prawdziwą pasję do tej dziedziny. Zna firmę od podszewki i od lat odpowiada za budowanie jej polityki personalnej. Praca z ludźmi to jej pasja. Jako osoba bardzo aktywna lubi sport – szczególnie ekstremalny. W wolnych chwilach lubi poznawać nowe miejsca.
 • Marek
  Marek Palędzki Logistics Director
  W Senetic od 2020. Jego celem jest to, aby Logistyka, w odpowiedzialny i zrównoważony sposób, wspierała globalny rozwój firmy i budowala jej przewagę konkurencyjną. Od ponad 20 lat zarządza operacjami zarówno po stronie operatorów logistycznych, jak i firm produkcyjnych i handlowych. Lider, nastawiony na budowanie długotrwałych relacji, szukający rozwiązań win-win, fanatyk ciągłego doskonalenia. Prywatnie sporo czyta, jeździ konno, medytuje.
 • Jacek
  Jacek Kowalczyk IT Director
  Z Senetic związany od samego początku istnienia firmy. Pasja do IT, elastyczność i zaangażowanie pozwoliły mu aktywnie budować potencjał firmy, jak i rozwijać się zawodowo. Szczególnie zainteresowany technologiami, które wspierają funkcjonowanie i rozwój biznesu. Prywatnie niespełniony sportowiec i pasjonat programowania.
 • Zsolt
  Zsolt Potor Microsoft Global Director
  Ma ponad 10 lat doświadczenia w branży IT - w sprzedaży, strategii, transformacji cyfrowej, obszarze rozwiązań Modern Workplace i współpracy. Absolwent Corvinus University w Budapeszcie na kierunku Finanse i Technologia Informacyjna, a później Zarządzanie Informatyką Gospodarczą. W Senetic od 2021 roku - odpowiada za rozwój i sprzedaż produktów Microsoft na całym świecie. Jest certyfikowanym ekspertem rozwiązań Microsoft, który na co dzień stara się dzielić swoją wiedzą w sposób zrozumiały i przystępny dla klientów. Prywatnie miłośnik podróży i poznawania nowych kultur.
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia