Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...

O firmie

about us header

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Stawiamy na dynamiczny rozwój. Od 2009 roku nieustannie rozszerzamy obszar działania w branży IT. Oferując najlepsze na rynku oprogramowanie i narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej, koncentrujemy się na sprawdzonych, prestiżowych markach.

Zadowolenie klientów to dla nas priorytet. Podnosząc kompetencje i dostarczając najwyższej klasy sprzęt w cenach dostosowanych do rynku lokalnego, wspieramy pracę klientów z sektora komercyjnego, publicznego i edukacyjnego. Proponujemy rozwiązania m.in. Cisco, Dell, Fujitsu, HPE, Lenovo, Microsoft, Oracle, Symantec, Ubiquiti i VMware.

Niezawodne produkty, profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny sprawiły, że nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem także w oddziałach zagranicznych - w Niemczech, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i we Włoszech.

about us numbers
about us profit

Poziom naszych kwalifikacji został doceniony w wielu branżowych rankingach. W 2015 roku znaleźliśmy się w głównej klasyfikacji „Największe firmy informatyczne w Polsce” w zestawieniu Computerworld TOP200 z przychodem na poziomie 257 419 mln zł. Na liście Gazele Biznesu, prezentującej dynamicznie rozwijające się małe i średnie firmy, uzyskaliśmy 8 miejsce w województwie śląskim i 61 w skali kraju.

W raporcie Teleinfo 500, prezentującym 500 liderów z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, osiągnęliśmy 54 pozycję. Wyróżniono nas również wśród największych polskich przedsiębiorstw wg „Rzeczpospolitej”. Posiadamy certyfikat potwierdzający zgodność systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży rozwiązań IT oraz Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

about us awards

Zdobywając kolejne umiejętności w zakresie oferowanych produktów, w aż 16 obszarach naszej działalności otrzymaliśmy tytuł „Złoty Certyfikowany Partner Microsoft”. Zajęliśmy też drugie miejsce wśród partnerów Microsoft w obszarze MŚP. Koncentrując się na podnoszeniu kwalifikacji i najwyższym poziomie obsługi, uzyskaliśmy również status VMware Premier Partner, Dell Preferred Partner oraz Oracle Gold Partner.

Jesteśmy też oficjalnym partnerem Fujitsu, Ubiquiti, Mikrotik, Symantec czy Eaton. Dzięki wyróżnieniom usługi oferowane są na jeszcze wyższym poziomie. Ma to również odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach, pozwalających klientom na zaopatrywanie się w najlepsze produkty na rynku.

about us partners

Łącząc potrzeby nawet najmniejszych podmiotów z bogatą ofertą największych światowych producentów, integrujemy rynek IT w Europie i usprawniamy przepływ nowoczesnych rozwiązań.

Rozszerzając obszar działania, staramy się przełożyć wypracowane relacje, sieć kontaktów oraz wiążące się z tym korzyści na zadowolenie klientów. Każdy z nich jest dla nas równie ważny, niezależnie od rozmiaru i potrzeb biznesowych.

about us footer
Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-42%
-71%
-28%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia