0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
SENNHEISER


Sennheiser – bezkompromisowa jakość dźwięku

Sennheiser to synonim dźwięku na najwyższym poziomie. Marka znana jest nie tylko audiofilom, ale też użytkownikom biznesowym, wymagającym od sprzętu bezkompromisowej jakości. Niemiecki producent ma ponad 70 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań audio. Dzięki prezentowanej jakości sprzęt wykorzystywany jest nie tylko w domach czy studiach nagraniowych, ale też w laboratoriach audiometrycznych.

Oferta

Oferta Sennheiser to przede wszystkim komfortowe zestawy słuchawkowe do zastosowań biznesowych i speakery, wśród których znajdziesz rozwiązania z serii DW, D 10, Mb 660, MB Pro, Presence, Century, Circle, Culture, Culture Plus, SH i CC. Każdy model to połączenie czystego dźwięku, solidnej konstrukcji i ponadczasowego designu.

Historia

Sennheiser to ponad 70 lat historii, która zaczęła się w 1945 r. w miejscowości Wannebostel w Niemczech. Firmę założyła rodzina Sennheiserów, która do dziś kontynuuje tradycje, konstruując rozwiązania do zastosowań profesjonalnych, biznesowych i produkty konsumenckie. Obecnie firma posiada oddziały w różnych miejscach globu, a jej produkty znane są miłośnikom doskonałego dźwięku na całym świecie.

Oscarowy poziom

Poza fenomenalną jakością dźwięku firma może się poszczycić wieloma nagrodami. Wśród nich jest m.in. Oscar techniczny od Amerykańskiej Akademii Filmowej za mikrofon kierunkowy MKH 861, techniczna nagroda Emmy za dokonania w dziedzinie bezprzewodowej transmisji dźwięku i techniczna nagroda Grammy za mikrofony Georg Neumann.

Masz pytania?

Jeśli chcesz porozmawiać nt. tego, jaki sprzęt sprawdzi się w Twoim środowisku, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Nasz zespół chętnie doradzi w wyborze i podpowie, jakie rozwiązania znajdą zastosowanie w Twoim środowisku. Znajdziesz nas pod nr tel +48 32 420 92 00 i mailem [email protected].

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia