Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Wewnętrzne dyski twarde Seagate


  Wydajne wewnętrzne dyski twarde Seagate

  Szeroka oferta produktów Seagate uzupełniona została o wewnętrzne dyski twarde charakteryzujące się szybkością i zarazem niezawodnością. Serie BarraCuda, FireCuda, IronWolf oraz SkyHawk to bezpieczne rozwiązania, które spełnią wysokie wymagania odbiorców. 

  Zgodnie z oczekiwaniami

  Dyski Barracuda (HDD) są szybkie, niezawodne i wszechstronne, oferując najwyższą pojemność pamięci masowych przeznaczonych do komputerów stacjonarnych i laptopów. Z kolei dyski serii FireCuda (SSHD, komputery PC i gry) są szybkie, pojemne i trwałe, cechują się innowacją, która wpływa na zwiększenie wydajności. Dyski IronWolf (IronWolf i IronWolf Pro do pamięci NAS) wyróżniają się skalowalnością oraz wytrzymałością. Dyski linii SkyHawk (do systemów monitorowania) to inteligentne, bezpieczne i zarazem pewne rozwiązanie.

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia