Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

Seagate to archiwizacja Twoich danych


Seagate Logo

Działania firmy Seagate skupiają się wokół tworzenia niezawodnych narzędzi do wydajnej i sprawnej pracy. Od 1979 roku producent intensywnie pracuje nad ulepszaniem technologii pamięci masowej. Odchodząc od rozwiązań 5,25-calowych, dostarcza coraz to nowsze produkty, zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane modele można wybierać spośród dysków twardych SATA do urządzeń NAS, dysków twardych SATA do serwerów oraz dysków twardych SAS do serwerów.

Rozszerzając badania nad udoskonalaniem dostępnych funkcjonalności, firma burzy bariery informacyjne, tworząc ogromne zbiory danych, z których można korzystać w dowolny sposób. Jako światowy lider z branży przechowywania danych dba o to, by klienci mogli korzystać z produktów najwyższej jakości, pozwalających komfortowo przechowywać i udostępniać obszerne zbiory dokumentów - od informacji biznesowych po rodzinne galerie.

Wzrost rozmiaru danych z megabajtów do znacznie wyższych jednostek wymaga ogromnej wydajności i zaawansowanych funkcji. Oferując lepsze niż kiedykolwiek osiągi w zakresie prędkości, pojemności i dostępu do informacji, Seagate ułatwia pracę analityków, naukowców oraz każdego, dla kogo liczą się niezawodne, sprawdzone rozwiązania.

Ewolucja informacji statycznych w zmieniające się każdego dnia i poddawane ciągłej interakcji dane stworzyła potrzebę rozwiązań nadążających za zinformatyzowanym społeczeństwem. Oferta firmy jest odpowiedzią na zmieniające się wymagania. Podstawowe założenia to maksymalna pojemność, błyskawiczna praca, niskie zużycie energii i rozsądna cena.

Producent tworzy wzorce dla innych, pokazując, dokąd zmierza zrewolucjonizowany rynek przechowywania informacji. Stawiając już nie tylko na archiwizację, ale też na analizę i maksymalizację funkcjonalności dokumentów, wprowadza do nich rozwój i innowacyjność. Bazując na ogromnym doświadczeniu, jest pionierem w dziedzinie szybkiej, dokładnej i bezpiecznej interpretacji danych.

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem rozwiązań producenta. W przypadku pytań, polecamy kontakt z naszym zespołem, który wyjaśni szczegóły oferty i pomoże dobrać najlepszy dla Państwa model.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-34%
-53%
-28%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia