Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Monitory multimedialne Samsung – rozrywka w wysokiej rozdzielczości


Samsung Logo

Oferowane przez firmę Samsung monitory multimedialne dostępne są w modelach o długości przekątnej ekranu 21,5 cala, 23,6 cala oraz 27 cali. Dzięki wyposażeniu w wyświetlacz wytworzony w wysoko wydajnej i niezawodnej technologii LED, zapewniają doskonałą rozdzielczość HD 1920 x 1080 pikseli. Dzięki dynamicznemu systemowi Mega Contrast wyświetlany jest obraz w żywych i realistycznych kolorach, których jakość z pewnością zachwyci każdego użytkownika.

Idealny w każdym domu

Każdy z oferowanych monitorów wyposażony jest zarówno w port VGA (D-Sub), jak i nowszy port HDMI, umożliwiając podłączanie ekranu zarówno do najnowszego, jak i odrobinę starszego sprzętu. Dodatkowo produkty te uzyskały certyfikat EnergyStar, potwierdzający ich wyjątkową energooszczędność.

Opcja dla każdego

Wśród prezentowanych modeli przyszły użytkownik bez problemu znajdzie opcję dla ciebie. Korzystny cenowo Samsung LS22D390HS, wyposażony w tuner telewizyjny Samsung LT24D310ES lub najlepszy w swojej klasie Samsung LS27D590CS to tylko niektóre propozycje w tej rozbudowanej ofercie.

Aktualne promocje:
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia