Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
    0
    Zapytanie
    0,00 zł
    0
    Koszyk
    0,00 zł
    Ładowanie...
    Ładowanie...
    Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
    Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

    Monitory Samsung – szeroki wybór, nowy wymiar technologii


    Samsung Logo

    Szeroki wybór proponowanych przez Samsung monitorów obejmuje rozwiązania profesjonalne, dedykowane grafikom, informatykom i architektom, urządzenia zakrzywione, oferujące nowy wymiar obrazu dla pasjonatów nowych technologii, produkty multimedialne, które sprawdzą się u graczy i osób intensywnie korzystających z internetu oraz modele z tunerem TV dla pasjonatów filmowej rozrywki. Monitory różnią się – poza typem – także rozmiarem wyświetlacza, rozdzielczością oraz funkcjami. Każdy z nich jest gwarancją wydajnej pracy na najwyższym poziomie i niezwykłej jakości obrazu.

    Gwarancja dobrego wyboru

    Wykorzystując w monitorach najnowsze technologie, Samsung daje użytkownikom pewność korzystania z produktów, które posłużą im długi czas. Wytrzymałe komponenty, przemyślana konstrukcja i oferowane możliwości sprawiają, że to bardzo częsty wybór wśród klientów. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli umieszczone są w specyfikacji przy każdym produkcje. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie przedstawi Państwu szczegóły oferty.

    Aktualne promocje:
    Teraz kurs z networkingu za jedyne 68,70 zł netto!
    Promocja trwa do 30.06.2019 r. Kursy Senetic Academy możesz sprawdzić tutaj.

    Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

    Naciskając „Odbierz kupon” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

    Niepoprawny adres e-mail.
    Ten adres Email jest już potwierdzony.
    Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
    Dziękujemy!
    Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
    Partnerstwa
    Certyfikaty i wyróżnienia