Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory Samsung

  Monitory Samsung – szeroki wybór, nowy wymiar technologii


  Samsung Logo

  Szeroki wybór proponowanych przez Samsung monitorów obejmuje rozwiązania profesjonalne, dedykowane grafikom, informatykom i architektom, urządzenia zakrzywione, oferujące nowy wymiar obrazu dla pasjonatów nowych technologii, produkty multimedialne, które sprawdzą się u graczy i osób intensywnie korzystających z internetu oraz modele z tunerem TV dla pasjonatów filmowej rozrywki. Monitory różnią się – poza typem – także rozmiarem wyświetlacza, rozdzielczością oraz funkcjami. Każdy z nich jest gwarancją wydajnej pracy na najwyższym poziomie i niezwykłej jakości obrazu.

  Gwarancja dobrego wyboru

  Wykorzystując w monitorach najnowsze technologie, Samsung daje użytkownikom pewność korzystania z produktów, które posłużą im długi czas. Wytrzymałe komponenty, przemyślana konstrukcja i oferowane możliwości sprawiają, że to bardzo częsty wybór wśród klientów. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli umieszczone są w specyfikacji przy każdym produkcje. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie przedstawi Państwu szczegóły oferty.

  Aktualne promocje:
  -18%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia