0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory Samsung

Monitory Samsung – szeroki wybór, nowy wymiar technologii

Samsung Logo

Szeroki wybór proponowanych przez Samsung monitorów obejmuje rozwiązania profesjonalne, dedykowane grafikom, informatykom i architektom, urządzenia zakrzywione, oferujące nowy wymiar obrazu dla pasjonatów nowych technologii, produkty multimedialne, które sprawdzą się u graczy i osób intensywnie korzystających z internetu oraz modele z tunerem TV dla pasjonatów filmowej rozrywki. Monitory różnią się – poza typem – także rozmiarem wyświetlacza, rozdzielczością oraz funkcjami. Każdy z nich jest gwarancją wydajnej pracy na najwyższym poziomie i niezwykłej jakości obrazu.

Gwarancja dobrego wyboru

Wykorzystując w monitorach najnowsze technologie, Samsung daje użytkownikom pewność korzystania z produktów, które posłużą im długi czas. Wytrzymałe komponenty, przemyślana konstrukcja i oferowane możliwości sprawiają, że to bardzo częsty wybór wśród klientów. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli umieszczone są w specyfikacji przy każdym produkcje. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie przedstawi Państwu szczegóły oferty.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia