Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

Samsung – gigant z doświadczeniem i wizją przyszłości


Samsung Logo

Firmy Samsung nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata efektywnych działań rynkowych wypracowała sobie pozycję w czołówce liderów na globalnym rynku najnowocześniejszych rozwiązań. Prezentowana innowacyjność, niezawodność i odpowiedzialne podejście do biznesu otworzyły producentowi drogę do milionów klientów na całym świecie.  

Historia dynamicznego rozwoju

Zaczynało się niepozornie. W 1938 roku Byung-Chull Lee założył w Korei firmę eksportującą suszone ryby, warzywa i owoce do Pekinu i Mandżurii. Po skromnych początkach firma weszła w nowy etap rozwoju, przeobrażając się w gigantyczną korporację o ogromnym zasięgu. W międzyczasie wyspecjalizowała się również w przemyśle ciężkim, chemicznym i petrochemicznym oraz finansach, by docelowo skupić się na elektronice użytkowej. Przełomowe wynalazki i inwestycja w rozwój doprowadziły producenta na sam szczyt światowego biznesu. Podnosząc jakość życia odbiorców oferowanych rozwiązań, stał się nieodłączną częścią codzienności wielu z nas.

Szeroka oferta produktów

Samsung wyróżnia się najwyższą jakością rozwiązań. Bogate doświadczenie ułatwia mu przewidywanie i wytyczanie ścieżek rozwoju branży nowych technologii. Dzięki temu zasięg jego działania systematycznie wzrasta. Firma oferuje m.in. szeroki wybór funkcjonalnych drukarek, niezawodne monitory oraz pamięci masowe. Dyktując warunki funkcjonowania obszaru innowacyjnych technologii, unika rozwiązań kompromisowych. Nieustanny rozwój pionu elektroniki konsumenckiej umacnia pozycję producenta i mobilizuje do badań nad technologiami i innowacyjnym wzornictwem.

Przyszłość jest teraz

Misją firmy jest inspirowanie świata i kreowanie rzeczywistości. Rozumiejąc potrzeby współczesnych ludzi i szeroko pojętej gospodarki, która przeobraża się w zawrotnym tempie, Samsung oferuje innowacje, które ułatwiają proces modernizacji. Śledząc kierunki rozwoju i będąc zawsze krok przed innymi, firma doskonale zna potrzeby rynku i oferuje narzędzia, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-13%
-34%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia