0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Samsung

Samsung – gigant z doświadczeniem i wizją przyszłości

Samsung Logo

Firmy Samsung nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata efektywnych działań rynkowych wypracowała sobie pozycję w czołówce liderów na globalnym rynku najnowocześniejszych rozwiązań. Prezentowana innowacyjność, niezawodność i odpowiedzialne podejście do biznesu otworzyły producentowi drogę do milionów klientów na całym świecie.  

Historia dynamicznego rozwoju

Zaczynało się niepozornie. W 1938 roku Byung-Chull Lee założył w Korei firmę eksportującą suszone ryby, warzywa i owoce do Pekinu i Mandżurii. Po skromnych początkach firma weszła w nowy etap rozwoju, przeobrażając się w gigantyczną korporację o ogromnym zasięgu. W międzyczasie wyspecjalizowała się również w przemyśle ciężkim, chemicznym i petrochemicznym oraz finansach, by docelowo skupić się na elektronice użytkowej. Przełomowe wynalazki i inwestycja w rozwój doprowadziły producenta na sam szczyt światowego biznesu. Podnosząc jakość życia odbiorców oferowanych rozwiązań, stał się nieodłączną częścią codzienności wielu z nas.

Szeroka oferta produktów

Samsung wyróżnia się najwyższą jakością rozwiązań. Bogate doświadczenie ułatwia mu przewidywanie i wytyczanie ścieżek rozwoju branży nowych technologii. Dzięki temu zasięg jego działania systematycznie wzrasta. Firma oferuje m.in. szeroki wybór funkcjonalnych drukarek, niezawodne monitory oraz pamięci masowe. Dyktując warunki funkcjonowania obszaru innowacyjnych technologii, unika rozwiązań kompromisowych. Nieustanny rozwój pionu elektroniki konsumenckiej umacnia pozycję producenta i mobilizuje do badań nad technologiami i innowacyjnym wzornictwem.

Przyszłość jest teraz

Misją firmy jest inspirowanie świata i kreowanie rzeczywistości. Rozumiejąc potrzeby współczesnych ludzi i szeroko pojętej gospodarki, która przeobraża się w zawrotnym tempie, Samsung oferuje innowacje, które ułatwiają proces modernizacji. Śledząc kierunki rozwoju i będąc zawsze krok przed innymi, firma doskonale zna potrzeby rynku i oferuje narzędzia, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia