0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Urządzenia bezprzewodowe Ruckus

Punkty dostępowe - bezpieczne i niezawodne

W ofercie producenta wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe. Urządzenia są bardzo wydajne, ekonomiczne i dopasowane do każdego scenariusza wdrożenia. Zapewniają bezpieczny i niezawodny dostęp w każdym środowisku. Niemalże wszystkie urządzenia wyposażone  w opatentowane technologie producenta.  

Ruckus Indoor 

Ruckus jest liderem w branży rozwiązań bezprzewodowych. W ofercie AP typu wall-mounted producent oferuje wiele modeli: C110, H320, h510 oraz standardowe AP M510, R310, R500, R510, R600, R610, R710, R720, R730.  

Ruckus Outdoor 

W skład serii wchodzą AP: 7781-CM, E510, P300, T300, T301, T310, T610, T710, T811-CM. Są to rozwiązania, które można zastosować niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych np. na stadionach lub w złożonym środowisku przemysłowym.  

Ruckus Unleashed  

Ruckus Unleashed to bezobsługowe rozwiązanie WLAN, które umożliwia małym firmom wdrażanie Wi-Fi w bardzo krótkim czasie. 

Kontrolery sieciowe - elastyczne i skalowalne  

Skalowalne urządzenia, które zapewniają konwergentne zarządzanie zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. SmartZone upraszczają w znaczący sposób konfigurowanie i zarządzanie siecią, zwiększają bezpieczeństwo, minimalizują rozwiązywanie problemów i ułatwiają aktualizacje dla sieci zbudowanych na punktach dostępu i przełącznikach Ruckus. Odpowiednie dla nawet najtrudniejszych środowisk.   

Kontrolery Wi-Fi – solidne zarządzanie siecią 

Urządzenia ZoneDirector wyposażone są w niezawodny i intuicyjny interfejs, który sprawia, że zarządzanie siecią WLAN, a także jej konfiguracja i administracja jest zdecydowanie prostsza. Sprzęt oferuje szereg zróżnicowanych możliwości. 

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia