Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Wireless


  Punkty dostępowe - bezpieczne i niezawodne

  W ofercie producenta wewnętrzne i zewnętrzne punkty dostępowe. Urządzenia są bardzo wydajne, ekonomiczne i dopasowane do każdego scenariusza wdrożenia. Zapewniają bezpieczny i niezawodny dostęp w każdym środowisku. Niemalże wszystkie urządzenia wyposażone  w opatentowane technologie producenta.  

  Ruckus Indoor 

  Ruckus jest liderem w branży rozwiązań bezprzewodowych. W ofercie AP typu wall-mounted producent oferuje wiele modeli: C110, H320, h510 oraz standardowe AP M510, R310, R500, R510, R600, R610, R710, R720, R730.  

  Ruckus Outdoor 

  W skład serii wchodzą AP: 7781-CM, E510, P300, T300, T301, T310, T610, T710, T811-CM. Są to rozwiązania, które można zastosować niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych np. na stadionach lub w złożonym środowisku przemysłowym.  

  Ruckus Unleashed  

  Ruckus Unleashed to bezobsługowe rozwiązanie WLAN, które umożliwia małym firmom wdrażanie Wi-Fi w bardzo krótkim czasie. 

  Kontrolery sieciowe - elastyczne i skalowalne  

  Skalowalne urządzenia, które zapewniają konwergentne zarządzanie zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. SmartZone upraszczają w znaczący sposób konfigurowanie i zarządzanie siecią, zwiększają bezpieczeństwo, minimalizują rozwiązywanie problemów i ułatwiają aktualizacje dla sieci zbudowanych na punktach dostępu i przełącznikach Ruckus. Odpowiednie dla nawet najtrudniejszych środowisk.   

  Kontrolery Wi-Fi – solidne zarządzanie siecią 

  Urządzenia ZoneDirector wyposażone są w niezawodny i intuicyjny interfejs, który sprawia, że zarządzanie siecią WLAN, a także jej konfiguracja i administracja jest zdecydowanie prostsza. Sprzęt oferuje szereg zróżnicowanych możliwości. 

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia