Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Elastyczność, skalowalność i bezproblemowe zarządzanie 

Przełączniki Ruckus pozwalają na pełne zarządzanie wieloma przełącznikami z jednego adresu IP. Warto podkreślić, że produkty z tej kategorii można układać w stosy z innymi przełącznikami z serii. Takie działanie jest szczególnie polecane dla tych użytkowników, którym zależy na poprawie współdziałania urządzeń sieciowych w danym środowisku.  

 

Rodzina przełączników ICX 

Kompaktowe przełączniki z rodziny ICX są jednymi z najbardziej popularnych w ofercie ze względu na to, że wszystkie urządzenia w danej grupie współpracują ze sobą po to, by w znaczny sposób uprościć konfigurację, zarządzanie siecią i zwiększać poziom bezpieczeństwa. Przełączniki ICX są łatwe do wdrożenia, zarządzania i integracji zarówno w nowych, jak i istniejących sieciach. 


Współpraca z innymi urządzeniami producenta 

Rozwiązania bardzo dobrze współpracują z innymi urządzeniami z oferty, m.in. z punktami dostępowymi Ruckus WiFi oraz kontrolerami sieci Ruckus SmartZone

Aktualne promocje:
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia