Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Switches


  Elastyczność, skalowalność i bezproblemowe zarządzanie 

  Przełączniki Ruckus pozwalają na pełne zarządzanie wieloma przełącznikami z jednego adresu IP. Warto podkreślić, że produkty z tej kategorii można układać w stosy z innymi przełącznikami z serii. Takie działanie jest szczególnie polecane dla tych użytkowników, którym zależy na poprawie współdziałania urządzeń sieciowych w danym środowisku.  

   

  Rodzina przełączników ICX 

  Kompaktowe przełączniki z rodziny ICX są jednymi z najbardziej popularnych w ofercie ze względu na to, że wszystkie urządzenia w danej grupie współpracują ze sobą po to, by w znaczny sposób uprościć konfigurację, zarządzanie siecią i zwiększać poziom bezpieczeństwa. Przełączniki ICX są łatwe do wdrożenia, zarządzania i integracji zarówno w nowych, jak i istniejących sieciach. 


  Współpraca z innymi urządzeniami producenta 

  Rozwiązania bardzo dobrze współpracują z innymi urządzeniami z oferty, m.in. z punktami dostępowymi Ruckus WiFi oraz kontrolerami sieci Ruckus SmartZone

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia