OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ruckus

Innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii bezprzewodowych  

Ruckus Networks jest kalifornijską firmą powstałą w 2004 roku. Oferta producenta składa się głównie z bezprzewodowych rozwiązań sieciowych. Marka oferuje kontrolery WiFi, punkty dostępowe, przełączniki Ethernet, zestawy IoT oraz prywatne LTE (CBRS). Nacisk na innowację jest jedną z podstawowych wartości firmy. Ruckus systematycznie rozwija swoje produkty, głównie w zakresie technologii bezprzewodowych i przewodowych. Tworzy nowoczesne rozwiązania, które mają sprostać oczekiwaniom przedsiębiorstw.    

Technologia BeamFlex  

To opatentowane rozwiązanie, które wykorzystuje inteligentne struktury anten adaptacyjnych. To system, który dynamicznie dostosowuje się do zmian zachodzących w otoczeniu. Urządzenie tworzy bardzo zwartą i skupioną wiązkę fal radiowych dzięki czemu fale sięgają aż dwa razy dalej. Dodatkowo wiązka fal może łatwiej pokonywać przeszkody przy jednoczesnym zminimalizowaniu interferencji w każdym środowisku. Wprowadzenie tak innowacyjnego rozwiązania sprawiło, że możliwe jest osiągnięcie nawet czterokrotnie większej prędkości połączenia. Wpływa to w znaczny sposób na transmisję obrazu i głosu, ponieważ mogą odbywać się one bez zakłóceń i opóźnień.  

Automatyczna klasyfikacja ruchu sieciowego  

Rozwiązanie OoS to zaawansowane narzędzie, które bazuje na procesie automatyzacji w ruchu sieciowym. Zapewnia dzięki temu bezproblemową i dynamiczną alokację pasma oraz pozwala sterować przepustowością.  

SpeedFlex – monitoruj szybkość ruchu w sieci 

Bezprzewodowe narzędzie, które umożliwia szybkie i kompleksowe monitorowanie szybkości ruchu w sieci WiFi. Testowanie wydajności źródła w czasie rzeczywistym pomaga użytkownikom w procesach optymalizacji połączeń.  

SmartSec – zaawansowana funkcja bezpieczeństwa  

Funkcjonalność automatyzuje wszelkie zabezpieczenia po stronie klienta. Sprawny mechanizm oczekuje na zgłoszenia zapotrzebowania następnie dochodzi do generowania, konfigurowania i instalowania kluczy szyfrowania na urządzeniu użytkownika. Proces jest przejrzysty i w pełni bezpieczny.  

SmartMesh – buduj inteligentne sieci w typologii Mesh 

Narzędzie służące do tworzenia niedrogich i bardzo wydajnych bezprzewodowych sieci LAN. Dostosowuje się w czasie rzeczywistym do zmian środowiska, zapewniając niezawodne i dostępne bezprzewodowe łącza dalekosiężne. Warto podkreślić, że oferuje wysoką wydajność, łącząc 802.11n z inteligentną technologią Wi-Fi.  

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia