0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Ruckus

« 446 produktów w podkategoriach: Ruckus

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ruckus:

2 702,34 zł netto
3 323,88 zł brutto
Dostępność: 50+
3 603,12 zł netto
4 431,84 zł brutto
Dostępność: 50+
3 921,52 zł netto
4 823,47 zł brutto
Dostępność: 50+

ICX7150-C12P Rack Mount Kit

Part number: ICX7000-C12-RMK

216,21 zł netto
265,94 zł brutto
Dostępność: -
Wszystkie produkty:

Ilość
2 702,34 zł netto
3 323,88 zł brutto
Dostępność: 50+

25GE SFP28 SR 100M OM4 MMF

Part number: E25G-SFP28-SR

5 783,76 zł netto
7 114,02 zł brutto
Dostępność: -
4 786,22 zł netto
5 887,05 zł brutto
Dostępność: -
26 326,23 zł netto
32 381,26 zł brutto
Dostępność: -
86,44 zł netto
106,32 zł brutto
Dostępność: -
2 661,07 zł netto
3 273,12 zł brutto
Dostępność: -
14 373,04 zł netto
17 678,84 zł brutto
Dostępność: -
3 813,94 zł netto
4 691,15 zł brutto
Dostępność: -
28 370,48 zł netto
34 895,69 zł brutto
Dostępność: -
4 047,04 zł netto
4 977,86 zł brutto
Dostępność: -
22 004,97 zł netto
27 066,11 zł brutto
Dostępność: -
78 538,40 zł netto
96 602,23 zł brutto
Dostępność: -
5 525,41 zł netto
6 796,25 zł brutto
Dostępność: -

Brocade 1m, 2xSFP+ kabel InfiniBand SFP+ Czarny

Part number: 10G-SFPP-TWX-P-0108

4 779,04 zł netto
5 878,22 zł brutto
Dostępność: -
2 094,10 zł netto
2 575,74 zł brutto
Dostępność: -
9 428,82 zł netto
11 597,45 zł brutto
Dostępność: -
9 280,06 zł netto
11 414,47 zł brutto
Dostępność: -
239,31 zł netto
294,35 zł brutto
Dostępność: -

Brocade 5m, 2xSFP+ kabel InfiniBand SFP+ Czarny

Part number: 10G-SFPP-TWX-P-0508

7 557,40 zł netto
9 295,60 zł brutto
Dostępność: -
8 983,15 zł netto
11 049,27 zł brutto
Dostępność: -
nr

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia