0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Uchwyty i akcesoria montażowe

RF Elements – uchwyty i akcesoria montażowe najwyższej jakości


Zaawansowane rozwiązania RF Elements obejmują najwyższej jakości uchwyty i akcesoria montażowe. Produkty podnoszą funkcjonalność systemów bezprzewodowych i oszczędzają czas potrzebny na wdrożenie poszczególnych elementów. Kategoria obejmuje serię NanoBracket, czyli najbardziej zaawansowany na świecie system mocowania dedykowany bezprzewodowym CPE z zawiasem kulowym zapewniający precyzyjną regulację sygnału oraz serię Easy Bracket, czyli proste uchwyty montażowe pozwalające na kompatybilność międzyplatformową między zróżnicowanymi radiami i antenami.

 

Technologia przyszłości

 

Masowy rozwój przemysłu WISP oraz wzrost popularności bezprzewodowej technologii 2x2 MIMO sprawiły, że pojawiło się zapotrzebowanie na całkiem nowe rozwiązania. Uchwyty i akcesoria montażowe są o tyle ważne, że podczas wykorzystania bezprzewodowych urządzeń ze zintegrowanymi antenami H+V niezbędne jest zwrócenie uwagi nie tylko na dokładną regulację w obszarze elewacji czy azymutu, ale także w trzeciej osi, by zminimalizować potencjalne niedopasowanie polaryzacji, mogące prowadzić do obniżenia wydajności. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia