0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Systemy bezprzewodowe

Systemy bezprzewodowe RF Elements – nowoczesność i prostota


Systemy bezprzewodowe RF Elements bazują na innowacyjnych konektorach TwistPort, wyróżniających się oryginalnym designem. To wysokowydajne, skalowalne i bardzo łatwe w obsłudze produkty, które zapewniają nowy standard obsługi technologii bezprzewodowej. Bezstratne działanie sprawia, że oferta producenta cieszy się sporą popularnością. W porównaniu do powszechnie stosowanych kabli i złączy strata związana z wykorzystywaniem RF jest praktycznie niemierzalna.

 

Innowacyjność dostosowana do Twoich potrzeb

 

Za skalowalność proponowanych rozwiązań odpowiada TwistPort. Przykładowo – aby sprawnie zaplanować rozmieszczenie poszczególnych urządzeń w strukturze sieciowej możliwe jest połączenie każdego radia Simper z dowolnie wybranym TwistPortem. Dla osób korzystających z platform Ubiquiti, Cambium Networks czy MikroTik RouterBoard producent przygotował szeroki wybór adapterów TwistPort, które podnoszą ich kompatybilność. Zapewniana skalowalność wykracza poza obecnie oferowane standardy.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia