0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Anteny

Anteny RF Elements – jakość, której warto zaufać


Dostępne w ofercie rozwiązań RF Elements anteny łączą zalety nowoczesnego designu, wytrzymałości, innowacyjności i niezawodnego działania. Urządzenia sprawdzają się w wielu środowiskach, uzupełniając struktury o zróżnicowanych potrzebach. Dostarczają wielu użytecznych funkcji pozwalających na łatwe wdrożenie i wykorzystywanie. Są wykonane z wysokiej jakości elementów zapewniających długie użytkowanie.

 

Intuicyjność, szerokie zastosowanie

 

Oferowane przez RF Elements anteny doskonale sprawdzają się zarówno w strukturach na dużą skalę, jak i w hotelach, restauracjach, kawiarniach czy innych publicznie dostępnych miejscach. Mogą być też wykorzystywane w zastosowaniach wewnętrznych. Ich instalacja przebiega błyskawicznie, nie sprawiając najmniejszych problemów. Produkty są kompatybilne z rozwiązaniami Ubiquiti, MikroTik i Cambium Networks. Znajdują zastosowanie w strukturach sieciowych na całym świecie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia