0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Red Hat Enterprise Linux

Red Hat logo

System Red Hat Enterprise Linux to najpopularniejsza na świecie komercyjna dystrybucja Linuxa przeznaczona do wykorzystania biznesowego. System ten wyróżnia rozbudowana oferta wsparcia technicznego zapewnianego przez firmę Red Hat i najwyższy stopień kompatybilności z urządzeniami wielu producentów profesjonalnego sprzętu IT. Oferta licencyjna obejmuje produkty dedykowane rozwiązaniem najbardziej uznanych marek takich jak Hewlett-Packard i IBM.

 

Red Hat Enterprise Linux dostępny jest w kilku wersjach dedykowanych konkretnym zastosowaniom. Wydajną i efektywnę obsługę firmowych serwerów zapewnia Red Hat Enterprise Linux Server. Z myślą o użytkownikach indywidualnych firma Red Hat opracowała wersje Enterprise Linux Desktop i Enterprise Linux Workstation.

 

Częste aktualizacje udostępniane są użytkownikom na bieżąco za pomocą Red Hat Network dostęp do której zapewniają moduły Red Hat Network Management i Red Hat Network Provisioning dostępne w ramach rozszerzenia Smart Management.

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia