Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Red Hat logo

System Red Hat Enterprise Linux to najpopularniejsza na świecie komercyjna dystrybucja Linuxa przeznaczona do wykorzystania biznesowego. System ten wyróżnia rozbudowana oferta wsparcia technicznego zapewnianego przez firmę Red Hat i najwyższy stopień kompatybilności z urządzeniami wielu producentów profesjonalnego sprzętu IT. Oferta licencyjna obejmuje produkty dedykowane rozwiązaniem najbardziej uznanych marek takich jak Hewlett-Packard i IBM.

 

Red Hat Enterprise Linux dostępny jest w kilku wersjach dedykowanych konkretnym zastosowaniom. Wydajną i efektywnę obsługę firmowych serwerów zapewnia Red Hat Enterprise Linux Server. Z myślą o użytkownikach indywidualnych firma Red Hat opracowała wersje Enterprise Linux Desktop i Enterprise Linux Workstation.

 

Częste aktualizacje udostępniane są użytkownikom na bieżąco za pomocą Red Hat Network dostęp do której zapewniają moduły Red Hat Network Management i Red Hat Network Provisioning dostępne w ramach rozszerzenia Smart Management.

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-20%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia