0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Pozostałe

Red Hat logo

Bogata oferta rozszerzeń dla systemu Red Hat Enterprise Linux pozwalających na personalizację funkcjonalności systemu i zwiększenie jego możliwości. Dodatkowe moduły dostępne są w ramach 4 podstawowych kategorii odpowiadających funkcjonalnościom które zapewniają: dostępność, skalowalność, zarządzanie i zarządzaniem cyklem życia.

 

Rozszerzenia przeznaczone do zapewniania wysokie dostępności to High Availability, Resilient Storage oraz Load Balancer. Ostatni z wymienionych add-onów zapewnia niezbędną redundancję dla baz danych czy usług sieciowych, przygotowując cała infrastrukturę na bezpieczne przyjęcie i rozłożenie na poszczególne elementy wzrostów obciążenia.

 

Za skalowalność rozwiązań opartych na oprogramowaniu Red Hat Enterprise Linux odpowiadają rozszerzenia Scalable File System oraz High Performance Network.

 

Za zarządzanie systemem Enterprise Linux odpowiada add-on Smart Management zawierający moduły Red Hat Network Management i Red Hat Network Provisioning umożliwiające korzystanie z usług Red Hat Network i Red Hat Network Satellite. Rozszerzenie to pozwala w łatwy sposób zarządzać całością systemu oraz pobierać najnowsze aktualizacje z platformy Red Hat Network. 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia