Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Red Hat logo

Bogata oferta rozszerzeń dla systemu Red Hat Enterprise Linux pozwalających na personalizację funkcjonalności systemu i zwiększenie jego możliwości. Dodatkowe moduły dostępne są w ramach 4 podstawowych kategorii odpowiadających funkcjonalnościom które zapewniają: dostępność, skalowalność, zarządzanie i zarządzaniem cyklem życia.

 

Rozszerzenia przeznaczone do zapewniania wysokie dostępności to High Availability, Resilient Storage oraz Load Balancer. Ostatni z wymienionych add-onów zapewnia niezbędną redundancję dla baz danych czy usług sieciowych, przygotowując cała infrastrukturę na bezpieczne przyjęcie i rozłożenie na poszczególne elementy wzrostów obciążenia.

 

Za skalowalność rozwiązań opartych na oprogramowaniu Red Hat Enterprise Linux odpowiadają rozszerzenia Scalable File System oraz High Performance Network.

 

Za zarządzanie systemem Enterprise Linux odpowiada add-on Smart Management zawierający moduły Red Hat Network Management i Red Hat Network Provisioning umożliwiające korzystanie z usług Red Hat Network i Red Hat Network Satellite. Rozszerzenie to pozwala w łatwy sposób zarządzać całością systemu oraz pobierać najnowsze aktualizacje z platformy Red Hat Network. 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-50%
-28%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia