0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Disaster Recovery

Red Hat logo

Disaster Recovery to wysokiej klasy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów i danych w sytuacji katastrofy gdy ważne jest jak najszybsze przeniesienie całości operacji i zebranych informacji w inne miejsce niż dotychczasowe centrum danych.

 

Oferta Red Hat obejmuje rozwiązania Disaster Recovery dla wszystkich najważniejszych produktów, m.in. Enterprise Linux w wersjach System i Server oraz rozszerzeń High Availability, Load Balancer, Resilient Storage, Scalable File System, High Performance Network, Extended Update Support i Smart Management.

 

Czas przeniesienia danych i wszelkich procesów na serwerach ma ogromne znaczenie w zachowaniu odpowiedniego Up-time dla pracy urządzeń. Tylko najwyższe współczynniki gwarantują bezpieczeństwo i stały dostęp dla aplikacji serwerowych, co ma ogromne znaczenie w usługach i sprzedaży międzynarodowej. Rozwiązania Red Hat to stabilne, pewne i wydajne oprogramowanie idealnie dla rozbudowanych systemów i sieci komputerowych. System dodatkowo wyróżnia rozbudowana oferta wsparcia technicznego.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia