Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Disaster Recovery


  Red Hat logo

  Disaster Recovery to wysokiej klasy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów i danych w sytuacji katastrofy gdy ważne jest jak najszybsze przeniesienie całości operacji i zebranych informacji w inne miejsce niż dotychczasowe centrum danych.

   

  Oferta Red Hat obejmuje rozwiązania Disaster Recovery dla wszystkich najważniejszych produktów, m.in. Enterprise Linux w wersjach System i Server oraz rozszerzeń High Availability, Load Balancer, Resilient Storage, Scalable File System, High Performance Network, Extended Update Support i Smart Management.

   

  Czas przeniesienia danych i wszelkich procesów na serwerach ma ogromne znaczenie w zachowaniu odpowiedniego Up-time dla pracy urządzeń. Tylko najwyższe współczynniki gwarantują bezpieczeństwo i stały dostęp dla aplikacji serwerowych, co ma ogromne znaczenie w usługach i sprzedaży międzynarodowej. Rozwiązania Red Hat to stabilne, pewne i wydajne oprogramowanie idealnie dla rozbudowanych systemów i sieci komputerowych. System dodatkowo wyróżnia rozbudowana oferta wsparcia technicznego.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia