0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Red Hat

Red Hat logoRed Hat to amerykańska firma informatyczna założona w 1993 roku. Kojarzona jest głównie z swojego sztandarowego produktu, dystrybucji linuksa – Red Hat Linux. Firma wspiera także wolne oprogramowanie, angażując się w rozwój systemu Fedora.

 

Red Hat Linux to najstarsza dystrybucja Linuxa. Swoją popularność zyskała dzięki sporej ilości narzędzi konfiguracyjnych, które pozwalały początkującym użytkownikom na optymalne zarządzanie systemem, a obsługa pakietów RPM, znacząco ułatwiała instalowanie oprogramowania. Ostatnia udostępniona wersja systemu była oznaczona numerem 9. Następnie system został rozdzielony na dwie gałęzie: niekomercyjną nazwaną Fedore oraz komercyjną dystrybucję Red Hat Enterprise Linux. Systemy oparte są o graficzne środowisko pracy GNOME.

 

System ten największe zastosowanie znajduje w systemach odpowiedzialnych za obsługę serwerów wydruków, poczty, baz danych, a także stacjach roboczych czy systemach odpowiedzialnych za kierowanie ruchem w sieci.

 

Stabilność pracy jaką oferuje system została szybko zauważona i wykorzystana na dynamicznie rozwijającym się rynku internetowym. Wieloplatformowość i niezawodna obsługa licznych protokołów sieciowych umożliwia sprawną i wydajną integrację wielu systemów operacyjnych różnych firm.

 

Red Hat Enterprise Linux wprowadzony na rynek w 2003 roku jest w pełni komercyjną dystrybucją Linuxa. Wersja Enterprise przed pojawieniem się na rynku przechodzi dużo bardziej obszerne testy wydajnościowe pod kątem działania, a także sprawdzana jest dużo dokładniej pod kątem poprawności działań wykonywanych przez system podczas pracy systemu. System występuje w kilku wersjach językowych. Wszystkie aktualnie dostępne wersje systemu są stale aktualizowane i udostępniane za pomocą Red Hat Network. Każdy użytkownik systemu z ważną subskrypcją może używać dowolnej wersji systemu z pełną gwarancją wydajnego i prawidłowego działania. Komercyjne wsparcie dla systemu Red Hat możliwe jest w postaci 3 podstawowych pakietów: Basic, Standard oraz Premium.

 

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia