0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Serwery QNAP NAS Rack

Dyski sieciowe – niezawodność gwarantowana przez QNAP


QNAP Logo

Szeroka oferta proponowanych przez QNAP dysków sieciowych obejmuje solidne, wydajne i niezawodne rozwiązania, które wyróżnia trwałość i funkcjonalność. Produkty są chętnie wybierane przez użytkowników biznesowych na całym świecie. Ich popularność wynika także z atrakcyjnych warunków cenowych, pozwalających na zaopatrzenie się w wysokiej jakości rozwiązania bez nadmiernego obciążania bużetu.

Szeroki wybór

W ofercie producenta znajdują się rozwiązania dedykowane różnorodnym zastosowaniom, dostosowane do wielu organizacji. Znajdziemy wśród nich m.in. modele TS-851-4G, TS-231, TS-212P, HS-251-2G, TS-651-4G, QG-103N Mobile NAS czy IS-400. Decydując się na konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na parametry dotyczące ilości obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci, interfejsu napędów, ich rozmiarów, usługi RAID, a także szczegółów dotyczących procesora i łączności. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie przedstawią Państwu szczegóły oferty.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia