Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  QNAP NAS Rack Server

  Dyski sieciowe – niezawodność gwarantowana przez QNAP


  QNAP Logo

  Szeroka oferta proponowanych przez QNAP dysków sieciowych obejmuje solidne, wydajne i niezawodne rozwiązania, które wyróżnia trwałość i funkcjonalność. Produkty są chętnie wybierane przez użytkowników biznesowych na całym świecie. Ich popularność wynika także z atrakcyjnych warunków cenowych, pozwalających na zaopatrzenie się w wysokiej jakości rozwiązania bez nadmiernego obciążania bużetu.

  Szeroki wybór

  W ofercie producenta znajdują się rozwiązania dedykowane różnorodnym zastosowaniom, dostosowane do wielu organizacji. Znajdziemy wśród nich m.in. modele TS-851-4G, TS-231, TS-212P, HS-251-2G, TS-651-4G, QG-103N Mobile NAS czy IS-400. Decydując się na konkretny produkt, warto zwrócić uwagę na parametry dotyczące ilości obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci, interfejsu napędów, ich rozmiarów, usługi RAID, a także szczegółów dotyczących procesora i łączności. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie przedstawią Państwu szczegóły oferty.

  Aktualne promocje:
  -31%
  -18%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia