OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Licencje NAS QNAP

Większe możliwości dzięki licencjom NAS QNAP

QNAP Logo

Licencje NAS oferowane przez QNAP pozwalają na obsługę dodatkowych kanałów nagrywania w aplikacji Surveillance Station Pro, zapewniającą kompleksową obsługę monitoringu oraz cyfrowych kamer video, które stanowią profesjonalne centrum nadzoru. Standardowo zainstalowana jest licencja na jedną kamerę. Zakup licencji pozwala na konfigurowanie oraz zarządzanie większą liczbą rejestratorów video w sieci, co przekłada się na większe możliwości w zakresie monitoringu.

Rejestratory video QNAP

QNAP oferuje rozwiązania obejmujące system monitoringu video. Najwyższej klasy rejestratory video posiadają oprogramowanie do zarządzania, które różni się między innymi ilością obsługiwanych kanałów czy ilością twardych dysków. Dzięki dodatkowym licencjom istnieje możliwość rozbudowania systemu monitoringu. Dostępne są licencje pozwalające na zwiększenie liczby obsługiwanych kamer o jedno, dwa bądź też więcej urządzeń, zapewniając tym samym kompleksowy system kontroli.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia