0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Business High End Solutions
QNAP oferuje wysokiej klasy rozwiązania dla biznesu, które są idealnym wyborem dla przedsiębiorstw poszukujących niezawodnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Business High End Solutions to kompleksowe systemy, które zapewniają efektywne zarządzanie danymi i umożliwiają łatwy dostęp do plików.

Serwery plików są idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wydajnego i bezpiecznego przechowywania danych. Dzięki nim można w prosty sposób zarządzać i udostępniać pliki wewnątrz organizacji, co przyczynia się do zwiększenia produktywności i efektywności pracy.

Serwery NAS marki QNAP to doskonałe narzędzia do centralnego przechowywania danych oraz ich udostępniania w sieci. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak automatyczne tworzenie kopii zapasowych, replikacja danych czy wirtualizacja, QNAP NAS zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo, które są niezbędne w biznesie.

Macierze sieciowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują dużej przestrzeni dyskowej i wysokiej wydajności. Dzięki nim można przechowywać ogromne ilości danych i zapewnić do ich szybki dostęp. Macierze sieciowe są niezawodne, łatwe w obsłudze i gwarantują bezpieczeństwo danych.

Switche QNAP to niezawodne urządzenia sieciowe, które umożliwiają szybką i stabilną transmisję danych w sieci. Dzięki nim można łatwo zarządzać ruchem sieciowym i zapewnić wysoką jakość połączenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą QNAP. Dzięki tym produktom będziesz mógł skutecznie zarządzać danymi w swojej firmie, zwiększyć jej efektywność i osiągnąć sukces. Wybierz QNAP - markę, która jest liderem w dziedzinie rozwiązań dla biznesu.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia