0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
QNAP

QNAP – wysokiej jakości dyski w atrakcyjnej cenie


QNAP LogoQNAP znany jest przede wszystkim z dysków sieciowych NAS oraz systemów macierzy dyskowych. Tworzy solidne narzędzia umożliwiające bezpieczne przechowywanie i udostępnianie danych, które są dedykowane użytkownikom biznesowym. Szeroka oferta umożliwia dobór rozwiązań idealnie odpowiadających potrzebom użytkowników.

Tajwańska korporacja specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań sieciowych oraz wirtualizacyjnych odbiorcom z wielu branż. Od 2004 roku intensywnie się rozwija, poszerzając zasięg swojego działania o kolejne rynki. Ich sprawdzone, innowacyjne produkty Network-Attached Storage (NAS), Network Video Recorders (NVR) i Digital Signage (DS) są z entuzjazmem przyjmowane w wielu krajach na całym świecie.

Wysoka jakość

Rozwiązania producenta to pewność bazowania na najlepszych w swojej klasie urządzeniach. Przemyślana technologia, dopracowana konstrukcja, precyzja oraz dbałość o każdy detal w procesie wytwórczym daje gwarancję niezawodnego, wydajnego i trwałego działania. Poza doskonałą jakością rozwiązania wyróżniają się konkurencyjną ceną, która nie stanowi nadmiernego obciążenia dla budżetu odbiorców.

Wyróżnienia

Poziom prezentowanych rozwiązań QNAP został doceniony w wielu branżowych rankingach. Produkty zdobyły wiele wyróżnień, m.in. przyznawany przez InfoWorld tytuł Technology of Year 2013. Na pochwałę zasługuje także niezwykle przyjazny i prosty mechanizm podłączania urządzeń, dzięki któremu wdrożenie nie sprawia najmniejszego problemu.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo dyski sieciowe (m.in. TS-851-4G, TS-231, TS-212P, TS-451, HS-251-2G, TS-651-4G czy QG-103N Mobile NAS), dyski sieciowe SMB (TS-451U-1G) oraz licencje NAS (LIC-CAM-NAS-1CH do 4CH). Dokładne informacje nt. parametrów wybranych rozwiązań dostępne są w specyfikacji, z którą można się zapoznać po przejściu na stronę produktów. W przypadku pytań odnośnie wyboru właściwego urządzenia zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który przedstawi szczegóły oferty i pomoże dobrać odpowiedni produkt.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia