0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

UF-SM-PATCH-UPC-APC

Nazwa produktu: Ubiquiti Networks UF-SM-PATCH-UPC-APC kabel optyczny 1,2 m SC/UPC G.657.A1 Żółty
EAN: 817882026840
-10%
7,31 zł netto
6,59 zł netto
8,11 zł brutto
Dostępność:
50+  szt.
Dostawa:
16 czerwca 2021 środa
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Wysyłka od 9,99 zł Zobacz
Opis
Czytaj więcej o Ubiquiti Networks UF-SM-PATCH-UPC-APC kabel optyczny 1,2 m SC/UPC G.657.A1 Żółty
Dane techniczne
Opis ogólny
Długość kabla.  Długość kabla 1,2 m  
Pierwsze złącze w urządzeniu.  Złączka 1 SC/UPC  
Drugie złącze w urządzeniu.  Złączka 2 SC/UPC  
Płeć konektora Męska/Żeńska  
Typ światłowodu G.657.A1  
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Żółty  
System Full-duplex umożliwia komunikację w obu kierunkach oraz, w odróżnieniu od half-duplex, pozwala na to, aby odbywała się jednocześnie.  Pełny dupleks Nie  
Materiał płaszcza Polichlorek winylu (PVC)  
Waga i rozmiary
Długość mierzona w linii prostej z jednego końca kabla do drugiego przechodząca przez środek kabla.  Średnica przewodu 2 mm  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia