0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

UF-SM-10G

Nazwa produktu: Ubiquiti Networks UF-SM-10G moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
EAN: 810354025938
-6%
310,63 zł netto
290,99 zł netto
357,92 zł brutto
Dostępność:
50+  szt.
Dostawa:
15 czerwca 2021 wtorek
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Wysyłka od 9,99 zł Zobacz
Opis

Ubiquiti UF-SM-10G - funkcjonalne wkładki z serii U Fiber

Rozwiązanie UF-SM-10G może być wykorzystywane zarówno do tworzenia nowych infrastruktur, jak i zwiększania możliwości istniejących.

Proponowany model sprawdza się na dystansach do 10 km przy 10 Gbps SFP+. Jest dostępny także w zestawie.

 

 

Porównanie modeli

 
UF-MM-1G
UF-MM-1G
UF-MM-10G
UF-MM-10G
UF-SM-1G-S
UF-SM-1G-S
UF-SM-10G
UF-SM-10G
UF-SM-10G-S
UF-SM-10G-S
Supported Media Multi-Mode Fiber Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber
Connector Type (2) LC (2) LC (1) LC (2) LC (1) LC
BiDi N/A N/A N/A
TX Wavelength 850 nm 850 nm
Blue
1310 nm
Yellow
1550 nm
1310 nm
Blue
1270 nm
Red
1330 nm
RX Wavelength 850 nm 850 nm
Blue
1550 nm
Yellow
1310 nm
1310 nm
Blue
1330 nm
Red
1270 nm
Data Rate 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 10 Gbps SFP+
Cable Distance 550 m 300 m 3 km 10 km 10 km
Pack Options 2-Pack, 20-Pack 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs

 

Przykładowa instalacja

 

Unboxing

 

Materiały producenta

 Zobacz więcej w materiale przygotowanym przez producenta!

Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 10000 Mbit/s  
Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych.  Typ interfejsu SFP+  
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Tak  
Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów.  Złącze światłowodowe LC  
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 10000 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1310 nm  
Liczba gniazd na przewody.  Liczba portów 2  
Opis ogólny
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Aluminium, Niebieski  
Dane opakowania
Liczba produktów w pudełku.  Liczba dołączonych produktów 2 szt.  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia