0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

SFP-10G-SR-C

Nazwa produktu: OEM SFP-10G-SR-C moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
EAN: 4260380720042
Part number: SFP-10G-SR-C
116,31 zł netto
143,06 zł brutto
Dostępność:
50+  szt.
Dostawa:
środa, 7 grudnia 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Przesyłka kurierska  12,89 zł Oblicz
Opis

SFP-10G-SR-C – rozwiązanie odpowiadające modułowi Cisco SFP-10G-SR-C

 

Proponowany moduł SFP-10G-SR-C odpowiada parametrami rozwiązaniu Cisco SFP-10G-SR-C. Urządzenie bazuje na technologii SFP+. Zasięg transmisji wynosi 300 m, natomiast długość fali – 50 nm. Produkt współpracuje z seriami m.in. Catalyst 2960, Catalyst 3100, Catalyst 3560, Catalyst 3650, Catalyst 3750, Catalyst 3850, Catalyst 4500, Catalyst 4900, Catalyst 6500, Catalyst C2960. Wyróżnia się wydajną, niezawodną pracą i wytrzymałą konstrukcją.  

Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 10000 Mbit/s  
Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych.  Typ interfejsu SFP+  
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak  
Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów.  Złącze światłowodowe LC  
Standard karty sieciowej SFP SR  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 850 nm  
Opis ogólny
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.  Obsługa funkcji Plug & Play Tak  
Hot-swap Tak  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia