0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

SFP-10G-LR-C

Nazwa produktu: Cisco SFP-10G-LR Compatible 10GBASE-LR SFP+ 1310nm 10km DOM Transceiver Module
EAN: 4260380720059
536,74 zł netto
660,19 zł brutto
Dostępność:
9.00  szt.
Dostawa:
poniedziałek, 18 października 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Przesyłka kurierska  12,48 zł Oblicz
Opis

SFP-10G-LR-C – wysokiej jakości transceiver odpowiadający modelowi Cisco 10GBASE-LR

 

Dostępny w szerokiej ofercie kompatybilnych z Cisco modeli SFP/SFP+ moduł transceivera SFP-10G-LR-C wyróżnia się długością fali na poziomie 1310 nm, interfejsem LC duplex, siłą sygnału TX na poziomie -8.2 ~ 0.5 dBm, supportem DOM i czułością odbiornika wynoszącą -14,4 dBM. Rozwiązanie może być wykorzystywane do współpracy z urządzeniami Cisco Catalyst 2960-X Series, Cisco Catalyst 3750 Series, Cisco Catalyst 4948E-F, Cisco MDS 9134, Cisco N7000 Series - N7K-M132XP-12, Cisco Nexus 9300 Series - N9K-C9396PX, Cisco WS-C6506-E - VS-S720-10G-3C, Cisco Catalyst 3560-X Series, Cisco Catalyst 4500-X Series, Cisco Catalyst 4948E - WS-X4993, Cisco ME3400, Cisco N7000 Series - N7K-M132XP-12L, Cisco Nexus 9300 Series - N9K-M12PQ i Cisco 7604 V01.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia