0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

QSFP-40G-SR-BD-RF

Nazwa produktu: Cisco QSFP-40G-SR-BD, Refurbished moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 918 nm
EAN: 0882658824418
932,26 zł netto
1 146,68 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
Czytaj więcej o Cisco QSFP-40G-SR-BD, Refurbished moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s QSFP+ 918 nm
Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 40000 Mbit/s  
Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych.  Typ interfejsu QSFP+  
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak  
Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów.  Złącze światłowodowe LC  
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 149,9 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 918 nm  
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet 40 Gigabit Ethernet  
Opis ogólny
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Srebrny  
Czy produkt przeznaczony jest do stosowania z produktami konkretnej marki?  Kompatybilność marki Cisco  
Inne produkty, których można używać z tym urządzeniem.  Obsługiwane produkty N6K-C6004-M12Q, N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ  
Waga i rozmiary
Miara szerokości.  Szerokość produktu 17,7 mm  
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.  Głębokość produktu 73,6 mm  
Wysokość produktu.  Wysokość produktu 12,7 mm  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia