0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

QSFP-40G-LR4=

Nazwa produktu: Cisco QSFP-40G-LR4= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 0882658537523
-60%
54 799,23 zł netto
22 064,41 zł netto
27 139,22 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
Czytaj więcej o Cisco QSFP-40G-LR4= moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 40000 Mbit/s 1310 nm
Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 40000  
Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych.  Typ interfejsu QSFP  
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Tak  
Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów.  Złącze światłowodowe LC  
Standard karty sieciowej SFP LR  
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 10000  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1310  
moc Tx (minimalna) -7  
moc Tx (maksymalna) 2,3  
moc Rx (minimalna) -13,7  
moc Rx (maksymalna) 2,3  
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3ba  
Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) Tak  
Opis ogólny
Hot-swap Tak  
Restriction of Hazardous Substances (RoHS) służy ograniczeniu użycia pewnych niebezpiecznych substancji powszechnie stosowanych w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Każdy produkt zgodny z RoHS badany jest na obecność ołowiu (Pb), kadmu (Cd), rtęci (Hg), sześciowartościowego chromu (Hex-Cr), polibromowanych bifenyli (PBB) i polibromowego eteru (PBDE). PBB i PBDE są to środki zmniejszające palność używane w przypadku kilku rodzajów plastiku. Dla kadmu i sześciowartościowego chromu, poziom musi być mniejszy niż 0,01% substancji wagowych w surowym jednorodnym materiale. W przypadku ołowiu, PBB i PBDE, może ich być nie więcej niż 0,1%, w przeliczeniu na masę surowego jednorodnego materiału. Każdy element zgodny z RoHS musi zawierać 100 ppm lub mniej rtęci przy czym nie może być ona celowo dodana do elementu. W UE niektóry sprzęt wojskowy i medyczny został zwolnione z przestrzegania RoHS.  Zgodność z RoHS Tak  
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Srebrny  
Zarządzanie energią
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to  zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.  Pobór mocy 3,5  
Warunki zewnętrzne
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70  
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85  
Dane opakowania
Liczba produktów w pudełku.  Liczba dołączonych produktów 1  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia