0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
934,67 zł netto
1 149,64 zł brutto
Dostępność:
11-20  szt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Przesyłka kurierska
od:  10,69 zł
Oblicz koszt dostawy
Dostawa od: poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Metody płatności
Metody dostawy

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver działa w technologii łączności wired. Urządzenie MGBLH1 emituje fale o długości 1300 nm. Może być eksploatowane w temperaturze nie niższej niż 0 °C i nie wyższej niż 40 °C. Natomiast przechowywane może być w temperaturze od -20 °C do 70 °C. Zakres wilgotności względnej dla produktu Cisco wynosi 0 - 85 %. Z kolei dopuszczalna wilgotność względna dla tego urządzenia określona jest na poziomie 5 - 90 %. Produkt posiada wymiary 85 x 134 x 56 mm.
Dane techniczne
Wydajność
Typ transceivera SFP 
Swiatłowód
Pokaż więcej
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna szybkość przesyłania danych
1000 Mbit/s
Pokaż więcej
Typ interfejsu 
mini-GBIC
Pokaż więcej
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) 
Tak
Pokaż więcej
Złącze światłowodowe  Złącze światłowodowe
LC
Pokaż więcej
Standard karty sieciowej SFP 
LH
Pokaż więcej
Maksymalny dystans transferu  Maksymalny dystans transferu
40000 m
Pokaż więcej
Długość fali  Długość fali
1300 nm
Pokaż więcej
Cechy
Obsługa funkcji Plug & Play  Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Pokaż więcej
Hot-swap 
Tak
Pokaż więcej
Bezpieczeństwo  Bezpieczeństwo
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
Pokaż więcej
Kraj pochodzenia  Kraj pochodzenia
Chiny
Pokaż więcej
Kompatybilność marki  Kompatybilność marki
Cisco
Pokaż więcej
Certyfikaty 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
Pokaż więcej
Moc
Pobór mocy  Pobór mocy
1 W
Pokaż więcej
Warunki pracy
Maksymalna temperatura eksploatacji 
40 °C
Pokaż więcej
Zakres temperatur (eksploatacja)  Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 40 °C
Pokaż więcej
Zakres temperatur (przechowywanie)  Zakres temperatur (przechowywanie)
-20 - 70 °C
Pokaż więcej
Zakres wilgotności względnej 
0 - 85%
Pokaż więcej
Dopuszczalna wilgotność względna 
5 - 90%
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Szerokość produktu  Szerokość produktu
56,5 mm
Pokaż więcej
Głębokość produktu  Głębokość produktu
13,4 mm
Pokaż więcej
Wysokość produktu  Wysokość produktu
8,5 mm
Pokaż więcej
Waga produktu  Waga produktu
20 g
Pokaż więcej
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów  Liczba dołączonych produktów
1 szt.
Pokaż więcej
Szerokość opakowania  Szerokość opakowania
81,3 mm
Pokaż więcej
Głębokość opakowania  Głębokość opakowania
127 mm
Pokaż więcej
Wysokość opakowania  Wysokość opakowania
25,4 mm
Pokaż więcej
Waga wraz z opakowaniem  Waga wraz z opakowaniem
50 g
Pokaż więcej
Dane logistyczne
Ilość na paczkę 
1 szt.
Pokaż więcej
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 
85369010
Pokaż więcej
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)  Wymiary produktu (SxGxW)
85 x 134 x 56 mm
Pokaż więcej

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia