0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver konwerter sieciowy 100 Mbit/s 1310 nm

EAN: 0882658262784
Part number: MFEBX1
SKU: 1004064
1 122,17 zł netto
1 380,27 zł brutto
Brak na magazynie
Metody płatności
Metody dostawy

Cisco 100BASE-BX-20U SFP Transceiver konwerter sieciowy 100 Mbit/s 1310 nm

EAN:

0882658262784

Part number:

MFEBX1

SKU: 1004064
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
Oferowany model transceivera jest urządzeniem marki Cisco wykorzystywanym do przełączników. Produkt charakteryzuje się przewodową technologią łączności. Maksymalny dystans transferu szacowany jest na poziomie 20000 m. Dane mogą być przesyłane z maksymalną szybkością 100 Mbit/s. Sprzęt wyposażony został w złącza LC oraz standardowe rozwiązania komunikacyjne SFP, rodzaj zastosowanego światłowodu to SMF. Dodatkowo produkt posiada Hot-swap, obsługuje funkcje Plug&Play i wyróżnia się technologią okablowania 100BASE-BX-20U.
Dane techniczne
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna szybkość przesyłania danych
100 Mbit/s
Pokaż więcej
Technologia okablowania  Technologia okablowania
100BASE-BX-20U
Pokaż więcej
Porty i interfejsy
Technologia łączności  Technologia łączności
Przewodowa
Pokaż więcej
Wydajność
Maksymalny dystans transferu  Maksymalny dystans transferu
20000 m
Pokaż więcej
Długość fali  Długość fali
1310 nm
Pokaż więcej
Konstrukcja
Bezpieczeństwo  Bezpieczeństwo
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Pokaż więcej
Certyfikaty 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
Pokaż więcej
Moc
Pobór mocy  Pobór mocy
1 W
Pokaż więcej
Cechy zarządzania
Hot-swap 
Tak
Pokaż więcej
Obsługa funkcji Plug & Play  Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Waga produktu  Waga produktu
18 g
Pokaż więcej
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)  Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 70 °C
Pokaż więcej
Zakres temperatur (przechowywanie)  Zakres temperatur (przechowywanie)
-40 - 85 °C
Pokaż więcej
Zakres wilgotności względnej 
10 - 85%
Pokaż więcej
Dopuszczalna wilgotność względna 
5 - 90%
Pokaż więcej
Pozostałe funkcje
Zakres mocy transmitowania 
-20 - -14 dBmW
Pokaż więcej
Pełny dupleks  Pełny dupleks
Tak
Pokaż więcej
Złącze(a) 
LC
Pokaż więcej
Standardowe rozwiązania komunikacyjne  Standardowe rozwiązania komunikacyjne
SFP
Pokaż więcej
Wymiary produktu (SxGxW)  Wymiary produktu (SxGxW)
13 x 56 x 9 mm
Pokaż więcej
Rodzaj światłowodu 
SMF
Pokaż więcej

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia