0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

PLANET GT-802 konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm Czarny

EAN: 4711213686207
Part number: GT-802
SKU: 1017081
250,64 zł netto
308,29 zł brutto
Dostępność:
31-40  szt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Przesyłka kurierska
od:  10,73 zł
Oblicz koszt dostawy
Dostawa od: wtorek, 16 kwietnia 2024
Metody płatności
Metody dostawy

PLANET GT-802 konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm Czarny

EAN:

4711213686207

Part number:

GT-802

SKU: 1017081
Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s
Konwerter interfejsu wyjściowego: 1000Base-T
Konwerter interfejsu wejściowego: 1000Base-SX
Standardy komunikacyjne: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
Automatyczne MDI/MDI-X: Tak
Transmisja dwukierunkowa duplex: Pełny, Pół-dupleks
Technologia łączności: Przewodowa
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Pokaż więcej
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
PLANET GT-802. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 1000 Mbit/s, Konwerter interfejsu wyjściowego: 1000Base-T, Konwerter interfejsu wejściowego: 1000Base-SX. Złącze światłowodowe: SC, Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 550 m, Długość fali: 850 nm, moc Tx (minimalna): -9,5 dBmW. Kolor produktu: Czarny, Certyfikaty: FCC Class A, CE Class A. Napięcie: 5 V, Prąd wejściowy: 2 A, Pobór mocy: 5,6 W
Dane techniczne
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna szybkość przesyłania danych
1000 Mbit/s
Pokaż więcej
Konwerter interfejsu wyjściowego  Konwerter interfejsu wyjściowego
1000Base-T
Pokaż więcej
Konwerter interfejsu wejściowego 
1000Base-SX
Pokaż więcej
Standardy komunikacyjne  Standardy komunikacyjne
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Pokaż więcej
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet 
Gigabit Ethernet
Pokaż więcej
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN  Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
10,100,1000 Mbit/s
Pokaż więcej
Automatyczne MDI/MDI-X  Automatyczne MDI/MDI-X
Tak
Pokaż więcej
Transmisja dwukierunkowa duplex  Transmisja dwukierunkowa duplex
Pełny, Pół-dupleks
Pokaż więcej
Porty i interfejsy
Technologia łączności  Technologia łączności
Przewodowa
Pokaż więcej
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)  Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
1
Pokaż więcej
Liczba portów  Liczba portów
1
Pokaż więcej
Złącze światłowodowe  Złącze światłowodowe
SC
Pokaż więcej
Wydajność
Maksymalny dystans transferu  Maksymalny dystans transferu
550 m
Pokaż więcej
Długość fali  Długość fali
850 nm
Pokaż więcej
moc Tx (minimalna) 
-9,5 dBmW
Pokaż więcej
moc Tx (maksymalna) 
-4 dBmW
Pokaż więcej
Wrażliwość  Wrażliwość
-13,5 dBmW
Pokaż więcej
Konstrukcja
Wewnętrzny  Wewnętrzny
Nie
Pokaż więcej
Kolor produktu  Kolor produktu
Czarny
Pokaż więcej
Diody LED 
Tak
Pokaż więcej
Certyfikaty 
FCC Class A, CE Class A
Pokaż więcej
Moc
Napięcie  Napięcie
5 V
Pokaż więcej
Prąd wejściowy 
2 A
Pokaż więcej
Pobór mocy  Pobór mocy
5,6 W
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Szerokość produktu  Szerokość produktu
94 mm
Pokaż więcej
Głębokość produktu  Głębokość produktu
70 mm
Pokaż więcej
Wysokość produktu  Wysokość produktu
26 mm
Pokaż więcej
Waga produktu  Waga produktu
200 g
Pokaż więcej
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)  Zakres temperatur (eksploatacja)
0 - 50 °C
Pokaż więcej
Zakres temperatur (przechowywanie)  Zakres temperatur (przechowywanie)
-10 - 70 °C
Pokaż więcej
Zakres wilgotności względnej 
5 - 95%
Pokaż więcej
Dopuszczalna wilgotność względna 
5 - 95%
Pokaż więcej
Dane logistyczne
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 
85176990
Pokaż więcej
Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia