0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

GLC-GE-100FX-RF

Nazwa produktu: Cisco 100BASE-FX, SFP, MMF, 1310nm, Refurbished moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100 Mbit/s
EAN: 882658204821
254,37 zł netto
312,88 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
Czytaj więcej o Cisco 100BASE-FX, SFP, MMF, 1310nm, Refurbished moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 100 Mbit/s
Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 100 Mbit/s  
Interfejs jest punktem interakcji z programem lub sprzętem komputerowym, albo z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak monitor czy klawiatura. Niektóre interfejsy, np. ekrany dotykowe, wysyłają i odbierają dane, podczas gdy inne - myszka, mikrofon - jedynie je wysyłają. Standardowy interfejs, taki jak SCSI, swoim działaniem pozwala użytkownikom i producentom na dużą elastyczność w implementacji systemów komputerowych.  Typ interfejsu SFP  
Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) Tak  
Standard karty sieciowej SFP FX  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1310 nm  
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.  Standardy komunikacyjne IEEE 802.3,IEEE 802.3u  
MDI (Medium Dependent Interface - interfejs zależny od medium) opisuje interfejs (zarówno fizyczny jak i elektryczny) w sieci komputerowej. Interfejs Auto-MDIX automatycznie wybiera między MDI a MDI-X, co pozwala na połączenie kablem standardowym albo krzyżowanym, bez względu na to, czy komputery łączone są bezpośrednio, czy z wykorzystaniem koncentratora lub przełącznika.  Automatyczne MDI/MDI-X Tak  
Opis ogólny
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.  Obsługa funkcji Plug & Play Tak  
Hot-swap Tak  
Certyfikaty MSA  
Warunki zewnętrzne
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C  
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C  
Zakres wilgotności względnej 10 - 80%  
Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 80%  
Szczegóły Techniczne
Certyfikaty zrównoważonego rozwoju RoHS  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia