0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

GLC-GE-100FX

Nazwa produktu: Cisco GLC-GE-100FX konwerter sieciowy 100 Mbit/s
EAN: 4053162239623
-60%
971,23 zł netto
389,33 zł netto
478,88 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
Transceiver GLC-GE-100FX oferuje 1000 Mbit/s w zakresie maksymalnej szybkości przesyłania danych. Obsługuje standard komunikacyjny IEEE 802.3ab. Szybkość przesyłania danych wynosi 0,1 Gbit/s. Wyposażony jest w dwa porty. Posiada certyfikat RoHS. Urządzenie oferuje pełny dupleks, jest zgodne ze standardem przemysłowym 802.3z. Maksymalny dystans transferu wynosi 2000 m, natomiast długość fali - 1310 nm. Wykorzystuje technologię okablowania 100BASE-FX. Może być eksploatowane w temperaturze do 70 stopni Celsjusza.
Dane techniczne
Sieć komputerowa
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 100 Mbit/s  
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.  Technologia okablowania 100BASE-FX  
Łączność
Technologia łączności Przewodowa  
Design
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.  Zgodny ze standradami przemysłowymi IEEE 802.3u  
Certyfikaty RoHS  
Pozostałe właściwości
Interfejs do podłączania poszczególnych części wyposażenia. Port USB stał się jednym z najpopularniejszych interfejsów przewodowego łączenia urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 obsługuje prędkości do 480 Megabitów/sekundę (USB 1: 12Mbit/s). Interfejst FireWire znany jest również jako standard IEEE 1394. Udoskonalony IDE (EIDE) określa się czasem jako Fast ATA, Fast IDE lub ATA-2.  Standardowe rozwiązania komunikacyjne Mini-GBIC  
Opis cech zewnętrznych produktu.  Układ SFP  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia