0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

GLC-FE-100FX-RGD=

Nazwa produktu: Cisco 100BASE-FX SFP konwerter sieciowy 1310 nm
EAN: 882658132193
-73%
1 004,99 zł netto
269,74 zł netto
331,78 zł brutto
Dostępność:
31-40  szt.
Dostawa:
15 czerwca 2021 wtorek
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Wysyłka od 9,99 zł Zobacz
Opis
Czytaj więcej o Cisco 100BASE-FX SFP konwerter sieciowy 1310 nm
Dane techniczne
Praca
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 2000 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1310 nm  
Design
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.  Zgodny ze standradami przemysłowymi IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
Lista standardów regulacyjnych dla wszystkich krajów, w których produkt ten został zatwierdzony.  Bezpieczeństwo Laser Class 1 21CFR1040  
Pozostałe właściwości
Moc transmisji -14 - -20 dBmW  
Złącze(a) Dual LC  
Rodzaj światłowodu MMF  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia