0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

GLC-FE-100EX

Nazwa produktu: Cisco 100BASE-EX SFP konwerter sieciowy 1310 nm
EAN: -
-59%
2 174,43 zł netto
890,29 zł netto
1 095,06 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
Czytaj więcej o Cisco 100BASE-EX SFP konwerter sieciowy 1310 nm
Dane techniczne
Praca
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 40000 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1310 nm  
Design
Lista cech, które opisują metody zgodności dla określonych w danej branży norm produktu.  Zgodny ze standradami przemysłowymi IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
Warunki zewnętrzne
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C  
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.  Zakres temperatur (przechowywanie) -40 - 85 °C  
Pozostałe właściwości
Moc transmisji 0 - -5 dBmW  
Złącze(a) Dual LC  
Rodzaj światłowodu SMF  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia