0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Chia Hardware

GLC-BX-D

Nazwa produktu: Cisco GLC-BX-D moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1000 Mbit/s 1490 nm
EAN: 0882658010835
-59%
4 750,85 zł netto
1 952,32 zł netto
2 401,35 zł brutto
Brak na magazynie
Powiadom mnie o dostępności
Opis
1000BASE-BX SFP 1490NM przesyła dane z szybkością maksymalnie 1000 Mbit/s. Urządzenie działa w technologii łączności wired i posiada funkcję Hot-swap. Emituje fale o długości 1490 nm na odległość nie większą niż 10000 m. GLC-BX-D jest wyposażony w standardowe rozwiązania komunikacyjne SFP oraz w okablowanie wykonane w technologii 1000BASE-BX10. Produkt firmy Cisco waży 75 g i mierzy 13.4 x 56.5 x 8.5 mm. Może być eksploatowany w temperaturze od 0 do 70 °C.
Dane techniczne
Praca
Typ transceivera SFP Swiatłowód  
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s  
Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF) Tak  
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 10000 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 1490 nm  
Tx długości fali (min) 1480 nm  
Ta długości fali (max) 1500 nm  
Długość fali RX (min) 1260 nm  
Długość fali RX (max) 1360 nm  
moc Tx (minimalna) -9 dBmW  
moc Tx (maksymalna) -3 dBmW  
moc Rx (minimalna) -19 dBmW  
moc Rx (maksymalna) -3 dBmW  
Rodzaj wydajności technologii kablowej; z uwzględnieniem włókna lub typu kabla.  Technologia okablowania 1000BASE-BX10  
Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) Tak  
Opis ogólny
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Stal nierdzewna  
Hot-swap Tak  
Lista standardów regulacyjnych dla wszystkich krajów, w których produkt ten został zatwierdzony.  Bezpieczeństwo Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Zarządzanie energią
Ilość energii zużywanej przez ten model, wyrażona w watach. Typowe wartości podawane przez producentów to  zużycie energii w trybie spoczynku, trybie czuwania / zawieszenia, typowego zastosowania, maksymalnego użytkowania.  Pobór mocy 1,5 W  
Warunki zewnętrzne
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 70 °C  
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) 32 - 158 °F  
Waga i rozmiary
Miara szerokości.  Szerokość produktu 13,4 mm  
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.  Głębokość produktu 56,5 mm  
Wysokość produktu.  Wysokość produktu 8,5 mm  
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.  Waga produktu 75 g  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia