0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m

EAN: 5902560369298
Part number: EX.9298
Model number: EX.9298
SKU: 1724738
6,15 zł netto
7,56 zł brutto
Dostępność:
50+  szt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Koszt dostawy od:  13,78 zł Oblicz koszt dostawy
Wysyłka od: wtorek, 25 czerwca 2024
Metody płatności
Metody dostawy

Extralink LC/UPC-SC/UPC | Patchcord | Wielomodowy, OM3, Duplex, 3mm, 1m

EAN:

5902560369298

Part number:

EX.9298

Model number: EX.9298
SKU: 1724738
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
Patchcord Extralink do łączenia urządzeń multimodowych. Patchcord Extralink to patchcord światłowodowy wielomodowy (MM 50/125) duplex ze złączami LC-SC. Patchcord został wykonany na włóknie OM3 z powłoką osłonową 3 mm. Przeznaczony jest do łączenia urządzeń światłowodowych multimodowych. Patchcord zrealizowany został zgodnie ze standardem Telcordia, co gwarantuje długą żywotność i niezawodność. Patchcord ten stosowany jest między innymi w instalacjach telewizji CCTV.
Dane techniczne
Cechy
Długość kabla  Długość kabla
1 m
Pokaż więcej
Typ światłowodu  Typ światłowodu
OM3
Pokaż więcej
Złączka 1  Złączka 1
LC
Pokaż więcej
Złączka 2  Złączka 2
SC
Pokaż więcej
Złącze 2  Złącze 2
Męska
Pokaż więcej
Złącze 1  Złącze 1
Męska
Pokaż więcej
Złącze typu polskiego 
UPC
Pokaż więcej
Typ przewodu  Typ przewodu
FTTH
Pokaż więcej
Kolor produktu  Kolor produktu
Turkusowy
Pokaż więcej
Pełny dupleks  Pełny dupleks
Tak
Pokaż więcej
Struktura światłowódu jednomodowego 
Multifunkcyjny
Pokaż więcej
Materiał płaszcza 
Nylon/Polichlorek winylu (PVC)
Pokaż więcej
Obsługa funkcji Plug & Play  Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Średnica przewodu  Średnica przewodu
3 mm
Pokaż więcej
Waga produktu  Waga produktu
35 g
Pokaż więcej
Dane opakowania
Ilość na paczkę 
100 szt.
Pokaż więcej
Dołączony protokół testowy 
Tak
Pokaż więcej
Szerokość opakowania  Szerokość opakowania
200 mm
Pokaż więcej
Głębokość opakowania  Głębokość opakowania
200 mm
Pokaż więcej
Wysokość opakowania  Wysokość opakowania
400 mm
Pokaż więcej
Pojemność opakowania 
0,16 cm³
Pokaż więcej
Waga wraz z opakowaniem  Waga wraz z opakowaniem
3,5 kg
Pokaż więcej
Rodzaj opakowania  Rodzaj opakowania
Pudełko
Pokaż więcej

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia